ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (10 & 11/12)

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (10 & 11/12)

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 10 – 11 Δεκεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (10η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ 3 – 0 Α.Α.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες: ΠΑΣΣΙΑ Κ.

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστ) ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες: ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

΄Ηφαιστος Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ Ν.

Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

Αετός Βασιλικών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3 – 0 Α.Α.
ΡΕΠΟ : ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ -ΧΡΗΣΤΟΣ

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Μαραθώνας – Σάντος
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 12.00
(έναντι κλειστού) Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 9.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ Ε.

Φοίνικας Πολίχνης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΠΟΛΙΧΝΗΣ ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες: ΤΣΙΟΜΠΑΝΗ Φ.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες: ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

Εθνικός Μετεώρων – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00
Α΄Βοήθειες: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Ελπίδες Αμπελοκήπων – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.00
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ιωνικός – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 10.30
(ΙΩΝΙΑΣ) Α΄Βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 3- 0 Α.Α.
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (παλιό) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ Μ.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 12.00
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα : 10.30
(ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) Α΄Βοήθειες: ΧΑΣΑΠΗΣ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΧΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Χ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (παλιό) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 3 – 0 Α.Α.
 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών – Ελλήσποντος Κριθιάς 3 – 0 Α.Α.
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο ΜΟΔΙΟΥ ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού – ΑΝΑΒΟΛΗ
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (9η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 10.30
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (10η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ.) ώρα : 16.30

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ ώρα : 18.30
Α΄Βοήθειες: ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΥΤΑ Ε.

Σάντος – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΥΤΑ Ε.

ΡΕΠΟ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (παραλία) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλία) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες: ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ Ν.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Πανόραμα – Σάντος
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 13.30
(έναντι κλειστού) Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

Εθνικός Πυλαίας – BARCELONICA
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 17.00
Α΄Βοήθειες: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 17.00
Α΄Βοήθειες: ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Μπέμπηδες 2000 – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ Ε.

Μακεδονικός – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες:

ΒΑΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

Νίκη Ευκαρπίας – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 10.30

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 15.00

Εθνικός Ευόσμου – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ιωνικός – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 12.00
ΙΩΝΙΑΣ Α΄Βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Μπέμπηδες Ιωνίας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ Μ.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (χόρτο) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

ΑΕ Ευόσμου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ : Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες: ΟΥΡΣΩΦ Γ.

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες: ΟΥΡΣΩΦ Γ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Καμπανιακός
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα : 12.00
(ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) Α΄Βοήθειες: ΧΑΣΑΠΗΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (παλιό) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες: ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

Κεραυνός Κολχικού – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες: ΠΑΣΣΙΑ Κ.

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες: ΠΑΣΣΙΑ Κ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΑΒΑ Χ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΥΤΑ Ε.

Μπέμπηδες 2000 – ΣΑΝΤΟΣ 2004 ——————– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/12/2016
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 16.00
Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ Ν.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αστέρια
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΥΤΑ Ε.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες: ΛΙΑΒΑ ΧΡ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο Π.ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 12.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Νικόπολη ΑΜΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες: ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ Ε.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ.) ώρα : 13.30

Ντίνος Κούης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Σάντος – ώρα : 09.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 14.00
Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας – ώρα : 10.15
Ερμής Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 12.45
ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΕΝΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Ακρίτες Συκεών – Παύλος Μελάς – ώρα : 11.30
Κανονιέρηδες – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 09.00
ΠΑΟΚ 2006 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ώρα : 12.45
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΑΕ Ρετζικίου – ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Μετεώρων – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα : 10.15
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 10.15
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα : 09.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ντίνος Κούης – ώρα : 11.30
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου 3-0 α/α
ΒΑΟ – Αίας Ευόσμου – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ώρα : 14.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ώρα : 13.00
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα : 10.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ώρα : 12.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – – ώρα : 11.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Μακεδονικός Γέφυρας – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 10.15
Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.30
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 10.15
Ελπίδες Χαλάστρας – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 12.45
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 11.30
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – Κεραυνός Κολχικού – ώρα : 10.45
ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 09.30
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα : 10.45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΔΕΝ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΘΡΟ 12
ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΣ 16 ΚΑΠ
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (10η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.00
Α΄Βοήθειες: ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛ.

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα :10.00
Α΄Βοήθειες: ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛ.

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μαντουλίδης
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :16.00
Α΄Βοήθειες: ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα : 17.00
Α΄Βοήθειες: ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Μ.

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 09.30
Α΄Βοήθειες: ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (9η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Σάντος
Γήπεδο: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες: ΒΕΝΕΤΗ ΣΤ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΝΑΒΟΛΗ
Μπέμπηδες 2000 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 14.30
Α΄Βοήθειες: ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Μαραθώνας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 17.00
Α΄Βοήθειες: ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα : 18.30
Α΄Βοήθειες: ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 13.00
Α΄Βοήθειες: ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ ώρα : 09.30
Α΄Βοήθειες: ΒΕΝΕΤΗ ΣΤ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ.) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΡΗΣ 2007 – ώρα :11.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 12.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 11.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΠΟ : ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Εθνικός Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ντίνος Κούης – ώρα : 11.30
Μακεδών Ευόσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης – ώρα : 10.30
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 9.30
 

ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα :12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ώρα : 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ώρα :11.00
Ιωνικός – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :13.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα : 13.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 14.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΝΑΒΟΛΗ
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 11.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 12.00
Αχιλλέας Περαίας – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα : 11.00
Διόνυσος Μαλακοπής – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 11.30
Πρωτέας Ευόσμου – Ακρίτες Συκεών – ΑΝΑΒΟΛΗ
Ντίνος Κούης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 10.30
ΑΤΕΡΜΩΝ – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 12.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ώρα : 9.30
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :10.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 11.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 12.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 11.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :10.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ