ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (10/12)

ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (10/12)

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (10/12) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (10η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ 3 – 0 α.α.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αχιλλέας Περαίας 0-1
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος 3-3
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2-0
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-3
Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης 4-1
Αετός Βασιλικών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3 – 0 α.α.
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 2-3
Μέντεκας Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-4
Μαραθώνας – Σάντος 1-4
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας 7-0
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΣΑΝΤΟΣ (3) 2-3
Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης 1-0
 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Νίκη Ευκαρπίας 6-0
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 0-4
Φοίνικας Πολίχνης – Ακρίτες Συκεών 3-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Νικόπολη ΑΜΣ 2-0
 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Εθνικός Αστέρας 1-1
ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-0
Εθνικός Μετεώρων – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 8-2
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-4
Ελπίδες Αμπελοκήπων – FC ΤΟΥΜΠΑΣ 3-0
 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ιωνικός – Κανονιέρηδες 0-0
ΑΕ Ρετζικίου – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 4-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 5-1
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ελευθεριακός 4-0
 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων 8-0
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 3- 0 α.α.
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δόξα Ελπίδας 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης 5-1
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – Μακεδονικός Γέφυρας 3-2
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-2
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Νεοχωρούδας 2-0
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 3 – 0 α.α.
 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών – Ελλήσποντος Κριθιάς 3 – 0 α.α.
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 3-1
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (9η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1-2
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 2-3
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 1-1
 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (10η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Ντίνος Κούης 5-1
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αρης Θεσσαλονίκης 0-4
Σάντος – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Θερμαϊκός Θέρμης 4-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1-1
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Θρίαμβος Ταγαράδων 6-3
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Καρδίας 0-1
 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Πανόραμα – Σάντος 5-1
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-4
Εθνικός Πυλαίας – BARCELONICA 1-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 2-1
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-0
Μπέμπηδες 2000 – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 4-1
 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακρίτες Συκεών 1-0
Μακεδονικός – Εθνικός Μετεώρων 6-0
ΒΑΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ιωάννης Παπάφης 6-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-4
Νίκη Ευκαρπίας – Παύλος Μελάς 3-5
Εθνικός Ευόσμου – Νικόπολη ΑΜΣ 5-1
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ιωνικός – Αίας Ευόσμου 5-0
Μπέμπηδες Ιωνίας – Κανονιέρηδες 1-3
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Δόξα Ελπίδας 4-2
ΑΕ Ευόσμου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 2-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Καμπανιακός 5-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αξιός Ανατολικού 2-0
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Ελλήσποντος Μαδύτου 1-0
Κεραυνός Κολχικού – Κισσός Χορτιάτη 5-2
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Ρετζικίου 3-2
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 8-0
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 1-0
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-9
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-5
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 8-0
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αστέρια 1-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) 1-3
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Μακεδών Ευόσμου 6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ 4-3
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Πρωτέας Ευόσμου 0-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων – Μακεδονικός 6-1
Ντίνος Κούης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 1-0
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Σάντος – 3-8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΠΑΟ Διοικητηρίου – 4-0
Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας – 3-6
Ερμής Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 – 2-8
ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟΝ Επιβατών – 6-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Ακρίτες Συκεών – Παύλος Μελάς – 6-1
Κανονιέρηδες – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – 1-3
ΠΑΟΚ 2006 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – 4-3
Εθνικός Μετεώρων – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 -1-4
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – 5-1
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – 2-3
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ντίνος Κούης – 1-1
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου 3-0 α.α.
ΒΑΟ – Αίας Ευόσμου – 0-12
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Μακεδονικός Γέφυρας – Μπέμπηδες Ιωνίας – 0-8
Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – 1-3
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΜΑΣ Αγχιάλου – 1-6
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – Δόξα Αδένδρου – 3-3
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων – 1-1
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος -5-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – Κεραυνός Κολχικού – 1-7
ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – 2-2
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας 2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – 4-5