ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (17 & 18/12)

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (17 & 18/12)

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 17 – 18 Δεκεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (11η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (χόρτο) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

Σάντος – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Ραιδεστού 0 – 3 α/α
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ 

ΡΕΠΟ : ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Σάντος – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 12.00
(ΕΝΑΝΤΙ ΚΛΕΙΣΤΟΥ) Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝ

ΑΕ Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Αρης Θεσσαλονίκης – Μαντουλίδης ΑΝΑΒΟΛΗ
 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ακρίτες Συκεών – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 

Νικόπολη ΑΜΣ – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά ΑΝΑΒΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝ

Εθνικός Αστέρας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ 

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.00

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

Κανονιέρηδες – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ελευθεριακός – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝ

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Αίας Ευόσμου 0 – 3 α/α
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 10.30
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Νίκη Νεοχωρούδας – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ώρα :10.00
Α΄Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0 – 3 α/α
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Ελλήσποντος Κριθιάς 3 – 0 α/α
ΠΑΟΚ Σταυρού – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΜΟΔΙΟΥ ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

Μακεδονικός Λητής – Βρασίδας Βρασνών ΑΝΑΒΟΛΗ
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (10η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

Σάντος – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΑΝΑΒΟΛΗ
Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (11η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΝΑΒΟΛΗ
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.00
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σάντος – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ 

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2)
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

Θερμαϊκός Θέρμης – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Πανόραμα – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 10.30
(ΕΝΑΝΤΙ ΚΛΕΙΣΤΟΥ) Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σάντος – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – BARCELONICA
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Καλαμαριάς – Μαραθώνας ΑΝΑΒΟΛΗ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ(ΠΑΛΙΟ) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

Ιωάννης Παπάφης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΒΑΟ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 10.30

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Παύλος Μελάς – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 12.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 12.00
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ιωνικός – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 12.30
(ΙΩΝΙΑΣ) Α΄Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Κανονιέρηδες – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΡΕΠΟ : ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα : 9.30
(ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) Α΄Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα :12.00
(ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ) Α΄Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

Εσπερος Τερψιθέας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 16.30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 15.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αστέρια
Γήπεδο PLANET ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Μακεδών Ευόσμου – Νικόπολη ΑΜΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Ευόσμου – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 18.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 13.30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Μαραθώνας – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα : 11.30
Σάντος – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ώρα : 12.45
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 09.00
Μπέμπηδες 2000 – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ώρα : 14.00
ΑΕ Φαλήρου – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 10.15
Α΄ Βοήθειες : ΒΕΝΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Παύλος Μελάς – Κανονιέρηδες – ώρα : 09.00
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 14.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα : 12.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα : 11.30
ΠΑΟΚ 2006 – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 10.15
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ντίνος Κούης – Δόξα Ελπίδας – ώρα : 12.45
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα : 10.15
Αίας Ευόσμου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα : 14.00
Εθνικός Ευόσμου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 0 – 3 α/α
ΒΑΟ – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ώρα :13.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα : 12.00
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 11.00
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ώρα : 14.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Ιωνικός – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 10.15
Μακεδονικός Γέφυρας – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ώρα : 11.30
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ώρα : 12.45
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 10.15
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός – ώρα : 11.30
Δόξα Αδένδρου – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα : 12.45
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Κεραυνός Κολχικού – ώρα : 10.15
Νικόπολη ΑΜΣ – Μακεδονικός Λητής – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ώρα : 11.30
Νίκη Ευκαρπίας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ώρα : 10.15
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΦΑΝΗ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (10η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.00
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (11η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 11.00
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα : 11.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΡΗΣ 2007 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα : 12.00
Α’ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 10.00
Ντίνος Κούης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 12.00
ΑΕ Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου – ώρα : 13.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 11.00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ώρα : 11.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 12.00
Δόξα Αδένδρου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ώρα : 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – Ιωνικός – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ώρα : 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ώρα : 12.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 13.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΑΕ Πυλαίας – ώρα : 12.00
Αναγέννηση Επανομής – Διόνυσος Μαλακοπής – ώρα : 12.00
Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 11.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 12.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ντίνος Κούης – ώρα: 11.00
Πρωτέας Ευόσμου – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ώρα :13.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 14.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα : 10.00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα : 11.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα : 12.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ