ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (17/12)

ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (17/12)

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (17/12) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (11η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Μπέμπηδες 2000 0-4
ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς 2-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αχιλλέας Τριανδρίας 6-0
Σάντος – Άρης Θεσσαλονίκης 0-3
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΄Ηφαιστος Θέρμης 4-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών 1-0
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Ραιδεστού 0 – 3 α/α
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θερμαϊκός Θέρμης 5-1
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Μαραθώνας 6-1
Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς 2-0
Σάντος – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-2
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) 4-1
ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-1
ΑΕ Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας 1-6

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς 2-3

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Παύλος Μελάς 0-2
 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΑΕ Φιλύρου 0-0
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ελπίδες Αμπελοκήπων 3-2
Εθνικός Αστέρας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3-1
FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Εθνικός Μετεώρων 1-2
 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ιωνικός 3-3
Κανονιέρηδες – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2
Ελευθεριακός – ΑΕ Ρετζικίου 0-11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2-4
 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Αίας Ευόσμου 0 – 3 α/α
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-3
ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας 1-1
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-2
Νίκη Νεοχωρούδας – Ελπίδες Χαλάστρας 2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0 – 3 α/α
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων 4-0
 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Ελλήσποντος Κριθιάς 3 – 0 α/α
ΠΑΟΚ Σταυρού – Κεραυνός Κολχικού 4-0
 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (10η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 0-1

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 3-2
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
Άρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000 0-0
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-1
 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (11η αγωνιστική)

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 5-1
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 0-2
Σάντος – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1-3
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 5-1
Θερμαϊκός Θέρμης – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-3
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-4
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 2-5
 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Πανόραμα – Πυρσός Θεσσαλονίκης 3-4
Σάντος – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Εθνικός Πυλαίας 0-4
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – BARCELONICA 0-3
 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 6-1
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000 3-3

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων 4-1
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-3
Ιωάννης Παπάφης – Μακεδονικός 1-6
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΒΑΟ 1-2
 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Νίκη Ευκαρπίας 2-6
Παύλος Μελάς – Ελπίδες Ηλιούπολης 2-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Ευόσμου 0-6
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ιωνικός – Μπέμπηδες Ιωνίας 1-5
Κανονιέρηδες – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 8-0
Αίας Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου 0-5
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Δόξα Ελπίδας 3-1
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ομόνοια Σίνδου 3-1
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-0
Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 3-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-6
 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κισσός Χορτιάτη 0-4
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου 6-1
Έσπερος Τερψιθέας – Κεραυνός Κολχικού 5-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-3
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 0-7
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 4-0
ΣΑΝΤΟΣ 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς 4-0
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000 0-5
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-4
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αστέρια 0-4
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/νίκης 3-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-7
ΑΤΕΡΜΩΝ – Πρωτέας Ευόσμου 2-10
Εθνικός Ευόσμου – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) 0-5
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων 5-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – Πρωταθλητές Πεύκων 0-1
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 1-2
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Μαραθώνας – Ερμής Καλαμαριάς – 0-8
Σάντος – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – 1-4
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Διοικητηρίου – 0-4
Μπέμπηδες 2000 – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – 5-2
ΑΕ Φαλήρου – Αναγέννηση Επανομής – 8-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Παύλος Μελάς – Κανονιέρηδες – 2-2
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων – 5-2
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – 12-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – 1-0
ΠΑΟΚ 2006 – Ακρίτες Συκεών – 1-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ντίνος Κούης – Δόξα Ελπίδας – 2-1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – 1-0
Αίας Ευόσμου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – 3-2
Εθνικός Ευόσμου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 0 – 3 α/α
ΒΑΟ – Ελπίδες Ηλιούπολης – 0-8
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Ιωνικός – Μπέμπηδες Ιωνίας – 1-1
Μακεδονικός Γέφυρας – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – 3-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – 0-3
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – 4-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – Αξιός Ανατολικού – 5-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός – 3-0
Δόξα Αδένδρου – ΑΕ Νέων Σίνδου – 3-2
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Προχώματος – 3-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Κεραυνός Κολχικού – 0-3
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – 2-7
Νίκη Ευκαρπίας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – 1-5