Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 18 – 19 Φεβρουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (15η αγωνιστική)
Αχιλλέας Τριανδρίας – Σάντος
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ
ΠΑΟΚ – ΑΠΕ Λαγκαδά 0 – 3 α/α
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα : 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ
Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3 – 0 α/α
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ
Αριστοτέλης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Σάντος
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΝΤΟΣ (3) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ
Μαντουλίδης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Νίκη Ευκαρπίας – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
Νικόπολη ΑΜΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ
Ακρίτες Συκεών – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :09.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Εθνικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Κανονιέρηδες – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Ελευθεριακός 3 – 0 α/α
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0 – 3 α/α
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Μακεδονικός Γέφυρας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων 0 – 3 α/α
ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Ελλήσποντος Κριθιάς – Κεραυνός Κολχικού 0 – 3 α/α
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΣΤΑΥΡΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (14η αγωνιστική)
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ(ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ
Απόλλων Καλαμαριάς – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ
Αστέρας Αμπελοκήπων – Σάντος
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (15η αγωνιστική)
Μπέμπηδες 2000 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Σάντος – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :18.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.
Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ
Πανόραμα – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ
Σάντος – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
BARCELONICA – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΒΑ Χ.
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Ακρίτες Συκεών – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
Ιωάννης Παπάφης – ΒΑΟ
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ
Εθνικός Μετεώρων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ
Παύλος Μελάς – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)
Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες ΗΛΙΑΔΟΥ
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ιωνικός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κανονιέρηδες – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αίας Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ
Αξιός Ανατολικού – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ
Καμπανιακός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.
Εσπερος Τερψιθέας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :12.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αστέρια
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :13.30
Μακεδών Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΤΕΡΜΩΝ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Μακεδονικός – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα :15.00
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Μαραθώνας – ώρα :14.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Σάντος- ώρα :10.15
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΝ Επιβατών- ώρα :11.30
ΑΕ Φαλήρου – Μπέμπηδες 2000- ώρα :12.45
Ερμής Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής 3 – 0 α/α
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΟΤΙΔΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
Ακρίτες Συκεών – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα :09.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα :10.15
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :11.30
Παύλος Μελάς – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα :14.00
Κανονιέρηδες – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα :12.45
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα :11.30
Εθνικός Ευόσμου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 0 – 3 α/α
Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα :12.45
Ντίνος Κούης – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα :09.00
Δόξα Ελπίδας – ΒΑΟ – ώρα :10.15
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ώρα :11.00
ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ώρα :09.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα :12.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα :13.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΔΕΣΑΪΚΟΣ- ώρα :10.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα :14.00
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικο – ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Λητής – ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (15η αγωνιστική)
Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Σάντος
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες: ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :15.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΟΤΙΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 12.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 11.00
ΑΣ ΑΡΗΣ – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.00
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ- ώρα : 12.00
Α’ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Ελπίδες Ηλιούπολης – Μακεδονκός Λητής – ώρα : 09.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1 – ώρα : 11.00
Μακεδών Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου – ώρα : 13.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Ντίνος Κούης – ώρα : 12.00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ (Η 3η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ)
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 12.00
Δόξα Αδένδρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 12.00
ΑΟ Μεσήμβριας – Μακεδονικός Γέφυρας- ώρα : 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ ( 3η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ)
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα : 12.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα :12.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΡΕΠΟ : ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER
Αχιλλέας Περαίας – Μπέμπηδες 2000 – ώρα :12.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Διόνυσος Μαλακοπής – ώρα :12.00
Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Πυλαίας – ώρα :13.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΟΤΙΔΟΥ
ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1)
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 13.00
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ντίνος Κούης – ώρα :12.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα :11.00
Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα :10.00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ( 15η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ)
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :11.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα :13.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα :13.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα :11.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ