Το πρόγραμμα της SL K20 για τη σεζόν 2016-17

92

superleague-stin-tripoli-ta-blemmata.w_hr

Παράλληλα με το πρόγραμμα των ”μεγάλων” της SL οριστικοποιήθηκε και η αγωνιστική δράση των νέων.

Φυσικά, το πρόγραμμα που ακολουθούν είναι το αντίστοιχο των πρώτων ομάδων.

Οι νέοι ξεκινούν τις αγωνιστικές υποχρεώσεις μια εβδομάδα μετά τους μεγάλους – ξεκινούν στις 20-21 Αυγούστου – με την 2η αγωνιστική, ενώ η πρώτη που θα αναβληθεί θα προγραμματιστεί από τη SL.

1η Αγωνιστική (Αναβάλλεται)
Κέρκυρα – Ατρόμητος
Ηρακλής – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
Λάρισα – Βέροια
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Πλατανιάς – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα

2η Αγωνιστική (27/28-8)
Παναθηναϊκός-Κέρκυρα
Πλατανιάς-ΑΕΛ
Βέροια-Ηρακλής
Ξάνθη-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Αστέρας-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Πας Γιάννινα
Παναιτωλικός-Πανιώνιος

3η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Ηρακλής
Κέρκυρα-Πλατανιάς
Ολυμπιακός-Βέροια
Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-Ξάνθη
ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος
Πανιώνιος-Αστέρας

4η Αγωνιστική
Κέρκυρα-ΑΕΛ
Ηρακλής-Ολυμπιακός
Πλατανιάς-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Βέροια-ΑΕΚ
Ξάνθη-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Παναιτωλικός
Αστέρας-ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Κέρκυρα
ΑΕΚ-Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Ξάνθη
Πανιώνιος-Βέροια
Ατρόμητος-Αστέρας

6η Αγωνιστική
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Βέροια-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Αστέρας
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής-Πανιώνιος
Πλατανιάς-Παναιτωλικός
Ξάνθη-Ατρόμητος

7η Αγωνιστική
ΑΕΛ-ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Παναιτωλικός-Κέρκυρα
ΠΑΟΚ-Ηρακλής
Αστέρας-Πλατανιάς
Ατρόμητος-Βέροια
Παναθηναϊκός-Ξάνθη

8η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Παναιτωλικός
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Κέρκυρα-Αστέρας
Ηρακλής-Ατρόμητος
Πλατανιάς-Ξάνθη
Βέροια-Παναθηναϊκός

9η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας-Λεβαδειακός
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Ξάνθη-Κέρκυρα
Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Βέροια-Πλατανιάς

10η Αγωνιστική
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-ΑΕΛ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Κέρκυρα-Βέροια
Ηρακλής-Πλατανιάς

11η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
ΑΕΛ-ΠΑΟΚ
Αστέρας-Παναιτωλικός
Ατρόμητος-Πανιώνιος
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
Βέροια-Λεβαδειακός
Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Ηρακλής-Κέρκυρα

12η Αγωνιστική
Αστέρας-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Παναιτωλικός-Ξάνθη
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια
ΑΕΚ-Πλατανιάς
Λεβαδειακός-Ηρακλής
Ολυμπιακός-Κέρκυρα

13η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
ΑΕΛ-Ατρόμητος
Ξάνθη-Αστέρας
Βέροια-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-Πανιώνιος
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

14η Αγωνιστική
Ξάνθη-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός
Αστέρας-Βέροια
ΠΑΟΚ-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-Ηρακλής
Πανιώνιος-Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Λεβαδειακός

15η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
Βέροια-Ξάνθη
Πλατανιάς-Ατρόμητος
Ηρακλής-Αστέρας
Κέρκυρα-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-Πανιώνιος
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα