ΕΠΣΜ: Πρεμιέρα Νέων Παίδων

110

Αρχίζουν την αγωνιστική τους δράση οι ομάδες Νέων και Παίδων στο Πρωτάθλημα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας. Η πρεμιέρα θα γίνει το Σάββατο 1η Οκτωβρίου, και αναμένεται με ιδιαίτερο ενδιαφέρον.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Καλαμαριάς (πλαστικό) ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Αχιλλέας Περαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Περαίας (χόρτο) ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

Σάντος – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

Γήπεδο: Τριανδρίας ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) ώρα: 13.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ηφαιστος Θέρμης – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (παραλία) ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΙΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Τριλόφου (πλαστικό) ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

Αετός Βασιλικών – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Λακκιάς ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο Ταγαράδων ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Κρήνης ώρα: 11.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Σάντος

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Μαραθώνας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)

Γήπεδο: Καλαμαριάς (πλαστικό) ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γήπεδο: Καλαμαριάς (πλαστικό) ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΡΕΠΟ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

Πανόραμα – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πανοράματος (έναντι κλειστού) ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαντουλίδης

Γήπεδο: Πυλαίας (πλαστικό) ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Εθνικός Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πυλαίας (πλαστικό) ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001

Γήπεδο: Ανω. Ηλιούπολης ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Παύλος Μελάς – Νικόπολη ΑΜΣ

Γήπεδο: Παύλου Μελά (πλαστικό) ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Λεόντων ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Φιλύρου ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΣΑΛΙΟΣ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Μακεδονικού ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)

Γήπεδο: Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Νεάπολης (πλαστικό) ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου – FC Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ιωνικός – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001

Γήπεδο: Ιππικού Ομίλου Ιωνίας ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΙΝΑ

 

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Κανονιέρηδων ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

 

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

Γήπεδο: ΕΚΟ (Οδυσσέα) χόρτο ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Νεάπολης (πλαστικό) ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μακεδονικού ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Ευόσμου (πλαστικό) ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΗΣ

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΕΠΟ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ (2)

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Γέφυρας ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ελπίδες Χαλάστρας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)

Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΙΝΤΖΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Βρασνών ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Λητής ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΝΑΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (1η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Χορτατζήδων ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΕΛΙΩΝΗ ΥΠΑΤΙΑ

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003

Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Μπέμπηδες 2000 – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2

Γήπεδο: ΕΚΟ (Οδυσσέα) πλαστικό ώρα: 11.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Σάντος

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα: 13.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας ) ώρα: 15.00 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

Γήπεδο: Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Σάντος – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

Γήπεδο: Τριανδρίας ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

Γήπεδο: Χορτατζήδων ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΕΛΙΩΝΗ ΥΠΑΤΙΑ

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Ραιδεστού ώρα: 12.00

Α΄Βοήθειες: ——

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Μηχανιώνας ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Αχιλλέας Περαίας – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Περαίας (παραλία) ώρα: 11.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΙΠΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

Γήπεδο: Τριλόφου (πλαστικό) ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Χορτατζήδων ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΕΛΙΩΝΗ ΥΠΑΤΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Σάντος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου ώρα: 13.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

 

Πανόραμα – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015

Γήπεδο: Πανοράματος (έναντι κλειστού) ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – BARCELONICA

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας ώρα: 13.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕΠ Ηρακλής 1908

Γήπεδο: Καλαμαριάς (πλαστικό) ώρα: 15.00 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Καλαμαριάς (πλαστικό) ώρα: 13.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πυλαίας (πλαστικό) ώρα: 12.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γήπεδο: Μ.Αλεξάνδρου ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΒΑΟ

Γήπεδο: Συκεών (παλιό) ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

Γήπεδο: Μακεδονικού ώρα: 13.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης ώρα: 10.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Μετεώρων ώρα: 9.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Λεόντων ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

 

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Εθνικός Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ευόσμου (πλαστικό) ώρα: 12.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες Ιωνίας – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Χρύσο Γκολ Ιωνίας ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΙΝΤΖΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

Ιωνικός – ΑΜΠΣ Διάπλαση

Γήπεδο: Ιππικού Ομίλου ώρα: 10.30 πμ.

Α΄Βοήθειες: ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΙΝΑ

 

Μ.Άλέξανδρος Καλοχωρίου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

ΑΕ Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Ευόσμου (πλαστικό) ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

ΡΕΠΟ: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Μαλγάρων ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Κυμίνων ώρα: 12.00 μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός

Γήπεδο: Σίνδου ώρα: 9.30 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Μαδύτου ώρα: 12.30 μ.μ.

Α΄Βοήθειες: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

Κεραυνός Κολχικού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Κολχικού ώρα: 10.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΝΑΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ

 

ΑΕ Φιλύρου – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Φιλύρου ώρα: 11.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΣΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: Χορτιάτη ώρα: 10.00 π.μ.

Α΄Βοήθειες: ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ: ΕΛ ΑΜΙΝ, ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ,

ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ