ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (1/10)

197

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (1/10) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων και Παίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες 2000 2-0

Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης 0-1

Αχιλλέας Περαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1

Σάντος – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1-1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΠΕ Λαγκαδά 4-1

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ήφαιστος Θέρμης – Πυρσός Αγίας Τριάδας 9-1

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (αναβολή)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 4-0

Αετός Βασιλικών – Θερμαϊκός Θέρμης 10-0

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αστέρας Ραιδεστού (αναβολή)

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Αριστοτέλης 0-10

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Σάντος 0-2

Μαραθώνας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 0-5

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 2-10

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΕ Πυλαίας 2-1

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-2

Πανόραμα – Άρης Θεσσαλονίκης 0-4

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαντουλίδης 1-3

Εθνικός Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς 3-1

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 0-2

Παύλος Μελάς – Νικόπολη ΑΜΣ 5-1

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ακρίτες Συκεών 3-0

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Αστέρας 4-0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-0

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 5-0

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – Εθνικός Μετεώρων 6-0

Κεραυνός Αγίου Παύλου – FC Τούμπας 6-0

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ιωνικός – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 2-3

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός 5-0

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3-0

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2-6

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΑΕ Ρετζικίου 1-1

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων 4-1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΓΣ Ηλιούπολης 4-0

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας 0-0

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Καλοχωρίου 7-3

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3 α.α

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-2

Ελπίδες Χαλάστρας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 0-2

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Νίκη Νεοχωρούδας 2-0

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών – Κεραυνός Κολχικού 3-0 α.α

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Αγ.Γεωργίου (αναβολή)

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (1η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς 2-1

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 0-0

Μπέμπηδες 2000 – Αστέρας Αμπελοκήπων 5-0

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0-6

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 5-1

Άρης Θεσσαλονίκης – Σάντος 0-0

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 3-2

Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1-3

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 2-2

Σάντος – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2-2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) (αναβολή)

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης (αναβολή)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Καρδίας 5-1

Αχιλλέας Περαίας – Θρίαμβος Ταγαράδων 0-1

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0-5

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΝ Επιβατών 5-2

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Σάντος 4-0

Πανόραμα – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 4-1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – BARCELONICA 1-2

Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας 1-2

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 5-1

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-11

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς 2-1

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 0-8

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΒΑΟ 2-2

Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 2-0

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ιωάννης Παπάφης 10-1

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-1

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-1

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΜΣ Νικόπολη 0-2

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-7

Εθνικός Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης 3-1

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Μ.Άλέξανδρος Καλοχωρίου – Δόξα Ελπίδας 0-3

ΑΕ Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-3

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-1

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-7

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αξιός Ανατολικού 6-1

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός (αναβολή)

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-6

Κεραυνός Κολχικού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5-2

ΑΕ Φιλύρου – Εσπερος Τερψιθέας 2-2

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Ρετζικίου 4-4