ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (8/10)

151

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων υποδομής, στις κατηγορίες Νέων και Παίδων, για το Σάββατο 8 Οκτωβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (2η αγωνιστική)

———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 12.00 μ.
Α΄Βοήθεις : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 9.00 π.μ.
Α’ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα 10.30 μ.μ. 
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα 12.00 μ.     
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αρης Θεσσαλονίκης – Σάντος
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)               ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο Αγίας Τριάδας  ώρα 9.30 π.μ. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλίας )       ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο Ραιδεστού          ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο Λακκιάς               ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΑΕ Κρήνης          ώρα 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Σάντος – Μαραθώνας
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα 9.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Μαντουλίδης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)               ώρα 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα 12.00 μ.
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες: ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα 10.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο Πολίχνης             ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο Μακεδονικού   ώρα 11.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΠΙΠΥΡΟΣ

Ακρίτες Συκεών – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Συκεών (παλιό)               ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Εθνικός Αστέρας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα 13.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Συκεών (παλιό)               ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα 9.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Κανονιέρηδες – Ιωνικός
Γήπεδο Κανονιέρηδων ώρα 9.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΠΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα 12.00 μ.
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ( Αγρ.Αστέρα)         ώρα 15.00
Α΄Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Ελευθεριακός – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα 10.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες: ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜ.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα 9.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

Δόξα Ελπίδας – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου            ώρα 10.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες: ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ Ηλιούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα 12.00 μ.     
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

 

ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο Αγίου Αθανασίου           ώρα 12.30 μ.μ.
Α΄Βοήθειες: ΓΚΟΓΚΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο Κουφαλίων (παλιό)       ώρα 9.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ     ώρα: 10.30

Νίκη Νεοχωρούδας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)
Γήπεδο Νεοχωρούδας  ώρα 10.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο Ασπροβάλτας   ώρα 13.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο Κολχικού             ώρα 9.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΝΑΚΟΥΤΗ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (2η αγωνιστική)
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα 12.00 μ.
Α΄Βοήθειες: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)               ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ βοήθειες: ΚΟΓΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Σάντος – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Ντίνος Κούης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα)πλαστ   ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΣΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Σάντος
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)               ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ

 

ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο Περαίας (παραλία)       ώρα 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ)          ώρα 11.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Σουρωτής           ώρα 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΟ Καρδίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ)          ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Σάντος – Πανόραμα
Γήπεδο Χορτατζήδων ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

BARCELONICA – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα 13.30
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα 13.30
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Μπέμπηδες 2000 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο Μ.Αλεξάνδρου                ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Απόλλων Καλαμαριά
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)               ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο Μακεδονικού   ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΥΡΟΣ

ΒΑΟ – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Λεόντων             ώρα 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΙΝΤΖΙΔΗΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδης)    ώρα 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

Παύλος Μελάς – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Λεόντων             ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΙΝΤΖΙΔΗΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο Νικόπολη           ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Αίας Ευόσμου – Ιωνικός
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες: ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜ

Κανονιέρηδες – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο Κανονιέρηδων ώρα 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΠΙΑΔΗΣ Λ.

Δόξα Ελπίδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου            ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝ.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα 9.00 π.μ.
Α΄Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜ.

 

ΡΕΠΟ : Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο Μαλγάρων        ώρα 9.30 π.μ.
Α΄Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο Κυμίνων              ώρα 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο Κουφαλίων (παλιό)       ώρα 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

Καμπανιακός – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο Χαλάστρας (Μυγδώνειο)            ώρα 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο
Κολχικού ώρα 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΝΑΚΟΥΤΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο Περιβολακίου ώρα 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες :
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο Χορτιάτη ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ

ΑΕ Ρετζικίου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ) ώρα 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΠΑΛΙΚΟΣ,

ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡ. , ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓ.