ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (8/10)

137

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (8/10) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων και Παίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Περαίας 4-1

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ 0-3

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΕ Λαγκαδά 4-1

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0-5

Άρης Θεσσαλονίκης – Σάντος 3-1

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0-3

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΄Ηφαιστος Θέρμης 3-0

Θερμαϊκός Θέρμης – Αστέρας Ραιδεστού 2-3

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αετός Βασιλικών 1-3
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ  – ΑΕ Κρήνης 7-1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 4-2

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς 6-0

Σάντος – Μαραθώνας 3-0 α.α.
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα 2-4

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) 1-0

Μαντουλίδης – Απόλλων Καλαμαριάς 2-1

Άρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας 2-1

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-2
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νίκη Ευκαρπίας 1-2

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς 0-2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 2-3

Ακρίτες Συκεών – Νικόπολη ΑΜΣ 3-1
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Εθνικός Αστέρας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2-0

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Φιλύρου 0-0

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Εθνικός Μετεώρων 2-3

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 5-1

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Ελπίδες Αμπελοκήπων 1-4
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 3-3

Κανονιέρηδες – Ιωνικός 4-4

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΕ Ρετζικίου 0-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) 2-2

Ελευθεριακός – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-5
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-10

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-5

Δόξα Ελπίδας – Αναγέννηση Καλοχωρίου 5-1

ΓΣ Ηλιούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-4
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας 6-0

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελπίδες Χαλάστρας 2-9

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3-1

Νίκη Νεοχωρούδας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 0-1
ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΠΑΟΚ Σταυρού 1-0

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Λητής 1-0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (2η αγωνιστική)
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 2-1

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 0-3

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (αναβολή)

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 3-6

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Άρης Θεσσαλονίκης 0-3

Σάντος – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 4-0
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Ντίνος Κούης – Μπέμπηδες 2000 2-0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Άρης Θεσσαλονίκης 2-2

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Σάντος 6-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-3

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 8-0
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
 ———————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας 3-0

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟΝ Επιβατών 3-2

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3-5

ΑΟ Καρδίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-4

Σάντος – Πανόραμα 1-4

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-1

BARCELONICA – Εθνικός Πυλαίας 0-3

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-4
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-2

Μπέμπηδες 2000 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-2

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 14-0

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Απόλλων Καλαμαριά 5-1
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – Ακρίτες Συκεών 2-0

ΒΑΟ – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Εθνικός Μετεώρων 8-0

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ιωάννης Παπάφης 6-0
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1-2

Παύλος Μελάς – Νίκη Ευκαρπίας 7-2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Φοίνικας Πολίχνης 4-1

Νικόπολη ΑΜΣ – Εθνικός Ευόσμου 3-6
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Αίας Ευόσμου – Ιωνικός 1-5

Κανονιέρηδες – Μπέμπηδες Ιωνίας 1-1

Δόξα Ελπίδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-1

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΕ Ευόσμου 3-0
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-6

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ολυμπιακός Κυμίνων 4-0

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ομόνοια Σίνδου 1-3

Καμπανιακός – Αξιός Ανατολικού 1-0
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – Ελλήσποντος Μαδύτου 12-1

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Φιλύρου 1-1

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κισσός Χορτιάτη 5-1

ΑΕ Ρετζικίου – Έσπερος Τερψιθέας 5-1