ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (15 & 16/10)

160

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 15 – 16 Οκτωβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο Περαίας (χόρτο)             ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Αφθονίδης

Σάντος – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄βοήθειες : Ταχάρ Χεμσί

ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Περιβολακίου ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Πασσιά Καλλιόπη

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστικό)    ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Δρούγια Αύρα

Αετός Βασιλικών – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλία)          ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ανδρικόπουλος

Αστέρας Ραιδεστού – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Ραιδεστού          ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Γεωργίου

Θερμαϊκός Θέρμης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστικό)    ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Δρούγια

ΡΕΠΟ : ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γ.

Μαραθώνας – ΤΟΕ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ.)   ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γ.

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γ.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Σάντος
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας )              ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Τζιόλα Τατιάνα

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Πανόραμα
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ε.

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ε.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γ.

Μαντουλίδης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα: 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Τζιόλα Τατιάνα

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Παύλος Μελάς
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο Λεόντων             ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ζησόπουλος Κ.

Ακρίτες Συκεών – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Συκεών (παλιό)               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν ζουχέρ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο Νικόπολης ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μακρίδης Ιωάν.

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο Συκεών (παλιό)               ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΑΕ Φιλύρου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
Γήπεδο Φιλύρου             ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Τσιόμπανου Φανή

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο Αμπελοκηπων (Αστρεινίδη)      ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Καρύδα Στ.

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθ.

Εθνικός Μετεώρων – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο Μετεώρων        ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παυλίδου Καλίνα

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο Ιππικού Ομίλου               ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μουχσιάδης Ντ.

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο Κανονιέρηδων ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρόπετρος

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλ.

ΑΕ Ρετζικίου – Ελευθεριακός
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο Παύλου Μελά  (πλαστ) ώρα : 15.00 μ.μ.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθ.

Αίας Ευόσμου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Πολυπαθέλη Ι.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Καρύδα Στ.

Δόξα Ελπίδας – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου            ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Λιόλιος Χρ.

ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο Γέφυρας             ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ουρσόφ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο Αγίου Αθανασίου           ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Πιπύρος

Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο Νεοχωρούδας  ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδήμος Μοδ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 16.30 π.μ.

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο Κριθιάς                ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κυριακίδης

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο Κολχικού             ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κυριακίδης

Βρασίδας Βρασνών – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο Βρασνών            ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιά Δέσπ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλ.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα) πλαστ.                ώρα : 13.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ζησόπουλος Κ.

Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Τζιόλα Τατιάνα

Σάντος – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Ταχαρ Χεμσί

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (3η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ντίνος Κούης
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα: 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Καρύδα Στ.

Σάντος – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ταχάρ Χεμσί

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΠΣΜ ( Μίκρας)              ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Φαντίδου Μαρία

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλ.

ΡΕΠΟ : ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ)          ώρα : 10.30 π.μ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ)          ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Δρούγα

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιά Δ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλία)          ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ανδρικόπουλος Γ.

ΡΕΠΟ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πανόραμα
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Τζιόλα Τατιάνα

Αχιλλέας Τριανδρίας – Σάντος
Γήπεδο Τριανδρίας ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ταχάρ Χεμσί

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης

BARCELONICA – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιά Δ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Μαραθώνας
Γήπεδο Μ.Αλεξάνδρου                ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Γεωργίου

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιά Δ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
 ———————————————
Ακρίτες Συκεών – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο Συκεών (παλιό)               ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός
Γήπεδο Μετεώρων        ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παυλίδου Καλ.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΒΑΟ
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθ.

Ιωάννης Παπάφης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
 ———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Λεόντων             ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Ζησόπουλος

Ελπίδες Ηλιούπολης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Τρικούπης

Εθνικός Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Πολυπαθέλη Ι.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Νικόπολης         ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μακρίδης

ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
 ———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ιωνικός
Γήπεδο Χρυσό Γκολ        ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μουχσιάδης Ντ.

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο Καλοχωρίου (νέο)          ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Τσιομπάνου Φ.

ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Πολυπαθέλη Ι.

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου            ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Λιόλιος Χρ.

ΡΕΠΟ : ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο Αγίου Αθανασίου           ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Πιπύρος

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο Σίνδου  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Ουρσόφ Γ.

Καμπανιακός – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Χαλάστρας (Μυγδώνειο)            ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χασάπης Στ.

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο Ανατολικού (ακαδημίας)            ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χασάπης Στ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο Μαδύτου            ώρα : 13.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδης Βίκτωρ

Κισσός Χορτιάτη – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο Χορτιάτη             ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χορόζογλου Γ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθ.

Έσπερος Τερψιθέας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Τρικούπης Ι.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
 ———————————————
ΠΑΟ Κουλούρας – Άρης Θες/νικης 2004
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ.)               ώρα : ώρα 13.30 μ.μ.

Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου            ώρα : 9.30π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Λιόλιος Χρ.

Σάντος 2004 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιάς

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/νίκης
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ε.

Άρης Θες/νίκης 2005 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ε.

Αινείας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Αινεία (athletic park)    ώρα :15.00 μ.μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
Αγροτικός Αστέρας 2005 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλ.

Ατέρμων – Λύκοι Δήμου Π.Μελά
Γήπεδο Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμονα     ) ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παπαδήμος Μοδ.

Μακεδών Ευόσμου – Παύλος Μελάς (1)
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Πολυπαθέλη Ι.

Αθλητική Ακαδ.Γιαννιτσών (1) – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 12.00 μ.

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο Μακεδονικού   ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Μαυρόπετρος Γ.

Ακαδημία Γ.Κούδας – Αθλητική Ακαδ.Γιαννιτσών (2)
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθ.

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Νεάπολης ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο Περιβολακίου  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : Πασσιά Καλλιόπη

Παύλος Μελάς (2) – Ντίνος Κούης
Γήπεδο Παύλου μελά (πλαστ)  ώρα : 10.30 π.μ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
———————————————
Μαραθώνας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ώρα : 14.00 μ.μ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Φαλήρου – ώρα : 9.00 π.μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα : 10.15 π.μ.
Σάντος – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 11.30 π.μ.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 12.45 μ.μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
———————————————
Παύλος Μελάς – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα : 9.00 π.μ.
Εθνικός Μετεώρων – Κανονιέρηδες – ώρα : 11.30 π.μ.
ΑΕ Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 12.45 μ.μ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 10.15 π.μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
———————————————
Ντίνος Κούης – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα : 11.30 π.μ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΒΑΟ – ώρα : 10.15 π.μ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ελπίδας – ώρα : 12.45 μ.μ.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 14.00 μ.μ.
Αίας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 9.00 π.μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ιωνικός – ώρα : 10.30 π.μ.
Κένταυρος Ακαδ. Ποδοσφαίρου – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 11.45 π.μ.
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 13.00 μ.μ.
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 14.15 μ.μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
———————————————
Αξιός Ανατολικού – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα : 9.00 π.μ.
Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 10.15 π.μ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 11.30 π.μ.
Αναγέννηση Προχώματος – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 12.45 μ.μ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ώρα : 9.00 π.μ.
Μακεδονικός Λητής – Νικόπολη ΑΜΣ – ώρα : 12.45 μ.μ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 10.15 π.μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα : 11.30 π.μ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Παυλίδου Καλ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ 2004 – ΑΕΠ Ηρακλής 1908
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Δρούγου Αύρα

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
 ———————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αστέρια
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστ)     ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : Δρούγου Αύρα

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΚ 2005
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Ελπίδες Ηλιούπολης – Πρωτέας Ευόσμου
Δόξα Γερακαρούς – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Α΄ Βοήθειες :Παυλίδου Καλλίνα

ΡΕΠΟ : ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
———————————————
Παύλος Μελάς – Ελπίδες Σταυρούπολης
Ντίνος Κούης – ΑΣ ΑΡΗΣ
ΑΕ Ευόσμου – ΑΣ ΠΑΟΚ
Εθνικός Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
ΑΤΕΡΜΩΝ – Μακεδών Ευόσμου
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ Μεσήμβριας
Μακεδόνες Γέφυρας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1)
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2)
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ιωνικός
Α΄ Βοήθειες : Ουρσώφ Γ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
———————————————
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – Δόξα Αδένδρου
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007
Α΄ Βοήθειες : Τζήκας Ευριπίδης

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1)
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟ Διοικητηρίου
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Πυλαίας
Αχιλλέας Περαίας – Διόνυσος Μαλακοπής
Α΄ Βοήθειες : Λιόλιος

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Παύλος Μελάς
Ακρίτες Συκεών – ΑΤΕΡΜΩΝ
Ελπίδες Ηλιούπολης – Μπέμπηδες Ιωνίας
Μακεδονικός Λητής – Εθνικός Ευόσμου
Πρωτέας Ευόσμου – Ντίνος Κούης

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
———————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2)
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1)
ΑΟ Μεσήμβριας – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2)
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1)
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009
Α΄ Βοήθειες :Ματιάκη Φωτεινή