ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (15/10)

189

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (15/10) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Περαίας 5-1
Σάντος – Απόλλων Καλαμαριάς 1-3
ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Θεσσαλονίκης 1-5
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Τριανδρίας 5-1
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 3-1
Αετός Βασιλικών – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-0
Αστέρας Ραιδεστού – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (Δεν προσήλθε ο Ολυμπιακός)
Θερμαϊκός Θέρμης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 2-4
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1
Μαραθώνας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-4
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης 5-1
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Σάντος 6-2
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Πανόραμα 1-4
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΣΑΝΤΟΣ (3) 0-3
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας 9-0
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-1
Μαντουλίδης – Άρης Θεσσαλονίκης 0-1
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Παύλος Μελάς 0-10
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 7-2
Ακρίτες Συκεών – Φοίνικας Πολίχνης 0-2
Νικόπολη ΑΜΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 0-4
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-2
ΑΕ Φιλύρου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 3-0
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-4
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Εθνικός Αστέρας 6-0
Εθνικός Μετεώρων – FC ΤΟΥΜΠΑΣ 2-1
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-0
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Κανονιέρηδες 0-2
ΑΕ Ρετζικίου – Ελευθεριακός 5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 6-2
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 0-3
Αίας Ευόσμου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 1-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων 4-0
Δόξα Ελπίδας – ΓΣ Ηλιούπολης 5-0
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες Χαλάστρας 1-2
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 4-5
Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-1
ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-2
Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟΚ Σταυρού 8-3
Βρασίδας Βρασνών – Μακεδονικός Λητής 1-2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000 2-4
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) 1-10
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Απόλλων Καλαμαριάς 4-0
Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 2-3
Σάντος – Αστέρας Αμπελοκήπων 5-0
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0-6
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (3η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Άρης Θεσσαλονίκης 1-0
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ντίνος Κούης 0-8
Σάντος – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 0-3
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3-3
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων 2-2
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Θερμαϊκός Θέρμης 6-1
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας 5-0
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πανόραμα 8-1
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3
Αχιλλέας Τριανδρίας – Σάντος 2-1
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-0
BARCELONICA – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 7-1
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-1
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Μαραθώνας 1-5
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μπέμπηδες 2000 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-6
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
 ———————————————
Ακρίτες Συκεών – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-0
Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός 0-2
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΒΑΟ 0-3
Ιωάννης Παπάφης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 4-7
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
 ———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 5-3
Ελπίδες Ηλιούπολης – Παύλος Μελάς 0-3
Εθνικός Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 6-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ 19-0
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
 ———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ιωνικός 6-1
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Κανονιέρηδες 0-7
ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου 3-0
Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 1-2
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-3
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 3-0
Καμπανιακός – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-5
Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου 2-5
Κισσός Χορτιάτη – Κεραυνός Κολχικού 1-1
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-2
Έσπερος Τερψιθέας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
 ———————————————
ΠΑΟ Κουλούρας – Άρης Θες/νικης 2004 0-3
Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς 2-1
Σάντος 2004 – Μπέμπηδες 2000 1-2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/νίκης 1-4
Άρης Θες/νίκης 2005 – ΠΑΟ Διοικητηρίου0-8
Αινείας – Αχιλλέας Τριανδρίας 6-2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
Αγροτικός Αστέρας 2005 – Αστέρας Αμπελοκήπων 2-4
Ατέρμων – Λύκοι Δήμου Π.Μελά 3-0 α.α.
Μακεδών Ευόσμου – Παύλος Μελάς (1) 0-2
Αθλητική Ακαδ.Γιαννιτσών (1) – Πρωτέας Ευόσμου 6-1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – Πρωταθλητές Πεύκων 2-5
Ακαδημία Γ.Κούδας – Αθλητική Ακαδ.Γιαννιτσών (2) 4-8
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Νεάπολης ANDRE VIEIRINHA 0-2
Παύλος Μελάς (2) – Ντίνος Κούης 1-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————————
Μαραθώνας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-10
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Φαλήρου 1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Ερμής Καλαμαριάς (δ.δ.)
Σάντος – Αναγέννηση Επανομής (Δεν είχε καταστάσεις υγείας η Επανομή)
ΠΑΟΝ Επιβατών – Μπέμπηδες 2000 0-5

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————————
Παύλος Μελάς – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 2-4
Εθνικός Μετεώρων – Κανονιέρηδες 1-2
ΑΕ Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών 0-6
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0-3

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————————
Ντίνος Κούης – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΒΑΟ 6-1
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ελπίδας 4-6
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ελπίδες Ηλιούπολης 2-1
Αίας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου 2-1

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ιωνικός 10-2
Κένταυρος Ακαδ. Ποδοσφαίρου – Μακεδονικός Γέφυρας 4-1
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-4
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΜΑΣ Αγχιάλου 1-2

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————————
Αξιός Ανατολικού – Ελπίδες Χαλάστρας 0-3
Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-4
ΑΕ Νέων Σίνδου – Δόξα Αδένδρου 6-0
Αναγέννηση Προχώματος – Ολυμπιακός Κυμίνων 4-6

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ 5-2
Μακεδονικός Λητής – Νικόπολη 0-4
ΑΜΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Νίκη Ευκαρπίας 10-1