ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (22 & 23/10)

114

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 22 – 23 Οκτωβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (4η αγωνιστική)

———————————————
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

Αχιλλέας Περαίας – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Περαίας (χόρτο)             ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Σάντος – ΠΑΟΚ
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Άρης Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο Αγίας Τριάδας  ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (Παραλία)         ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Αετός Βασιλικών – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο Λακκιάς               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία      0 – 3 (α.α.)

 

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αριστοτέλης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο Καλαμαριάς      ώρα : 12.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο Αγίας Τριάδας  ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο Καλαμαριάς      ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Σάντος – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

 

ΡΕΠΟ : ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Πυλαίας – Μαντουλίδης
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Πανοράματος (κλειστό)              ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Λεόντων             ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Παύλος Μελάς – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 9.00 π.μ.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΟΛΗΣ Δ.

Φοίνικας Πολίχνης – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο Πολίχνης             ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Αστέρας – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο Νέαπολης (πλαστ)         ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο Μακεδονικού   ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 10.30 π.μ.

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

Κανονιέρηδες – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο Κανονιέρηδων ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΑΛΕΝΤΕΡΗΣ Δ.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα)πλαστ. ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ιωνικός
Γήπεδο Ιππικού Ομίλου               ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ Δ.

Ελευθεριακός – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου            ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο Καλοχωρίου (παλιό)     ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΣΚΟΣ Δ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο Μακεδονικού   ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

Αίας Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ.)           ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΡΕΠΟ : ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο Γέφυρας             ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

Ελπίδες Χαλάστρας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο Χαλάστρας (Μυγδώνειο)            ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Γ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)
Γήπεδο Αγίου Αθανασίου           ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Κουφαλίων (παλιό)       ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο Ασπροβάλτας   ώρα : 12.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΠΑΟΚ Σταυρού – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο Μοδίου               ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Μακεδονικός Λητής – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο Λητής   ώρα : 14.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΝΑΚΟΥΤΗ Ε.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (4η αγωνιστική)
———————————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

Μπέμπηδες 2000 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Σάντος
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (4η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑ ΑΘ.

Αρης Θεσσαλονίκης – Σάντος
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

Ντίνος Κούης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα )πλαστ.                ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 16.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

 

ΡΕΠΟ : ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ           (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο Αγίας Τριάδας  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Αχιλλέας Περαίας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Περαίας (παραλία)       ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.

ΑΟ Καρδίας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο Ταγαράδων       ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣ.

 

ΡΕΠΟ : ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Σάντος – BARCELONICA
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 18.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Καλαμαριάς      ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Πανόραμα – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Πανοράματος  (κλειστό) ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ Κ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο Μ.Αλεξάνδρου                ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

Μαραθώνας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Καλαμαριάς      ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο Μετεώρων ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΟΛΗΣ Δ.

Μακεδονικός – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο Μακεδονικού   ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΒΑΟ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Παύλου Μελά  (πλαστ) ώρα : 12.00 μ.

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο Λεόντων             ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Ελπίδες Ηλιούπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΟΛΗΣ Δ.

 

ΡΕΠΟ : ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αίας Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο Ευόσμου (πλαστ)            ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Κανονιέρηδες – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο Κανονιέρηδων ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΑΛΕΝΤΕΡΗΣ Δ.

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο Ιππικού Ομίλου               ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ Δ.

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο Καλοχωρίου (νέο)          ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Δ.

 

ΡΕΠΟ : ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο Σίνδου  ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Γ.

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός
Γήπεδο Κυμίνων              ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο Μαλγάρων        ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο Κουφαλίων (παλιό)       ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Κισσός Χορτιάτη – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο Χορτιάτη             ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο Φιλύρου             ώρα : 9.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κεραυνός Κολχικού – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο Κολχικού             ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΝΑΚΟΥΤΗ Ε.

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο Περιβολακίου  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας)               ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου               ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο Μ.Αλεξάνδρου                ώρα : 9.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο PLANET                ώρα : 14.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Αστέρια – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο Χορτατζήδων   ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ Κ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο Τριανδρίας        ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριά
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ)             ώρα : 15.00 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη)      ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμονα)   ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Πρωτέας Ευόσμου – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα) χόρτο  ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης             ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΟΛΗΣ Δ.

 

ΡΕΠΟ : ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδονικός
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ)         ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Αγίου Παύλου  ώρα : 13.30 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 13.30 μ.μ.

Ντίνος Κούης – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγρ.Αστέρα)          ώρα : 12.00 μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ώρα : 9.00 π.μ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας – ώρα : 12.45 μ.μ.
Αναγέννηση Επανομής – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 14.00 μ.μ.
Ερμής Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 10.15 π.μ.
ΑΕ Φαλήρου – Σάντος – ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

———————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 12.45 μ.μ.
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – Παύλος Μελάς – ώρα : 10.15 π.μ.
Ακρίτες Συκεών – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 15.15 μ.μ.
Κανονιέρηδες – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ώρα : 14.00 μ.μ.
ΠΑΟΚ 2006 – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

———————————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα : 14.00 μ.μ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – Ντίνος Κούης – ώρα : 9.00 π.μ.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 10.15 π.μ.
Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου – ώρα : 12.45 μ.μ.
ΒΑΟ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

———————————————
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ώρα : 14.00 μ.μ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ώρα : 14.00 μ.μ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα : 12.00 μ.
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΡΕΠΟ : ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

———————————————
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 12.45 μ.μ.
Ιωνικός – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ώρα : 9.00 π.μ.
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ώρα : 10.15 π.μ.
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

———————————————
Καμπανιακός – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 9.00 π.μ.
Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα : 12.45 μ.μ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα : 10.15 π.μ.
Ολυμπιακός Κυμίνων – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 11.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

———————————————
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού – ώρα : 9.00 π.μ.
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ώρα : 10.15 π.μ.
Νικόπολη ΑΜΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ώρα : 11.30 π.μ.
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 12.45 μ.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

———————————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.00 π.μ.
Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 10.00 π.μ.
Πρωτέας Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα : 11.00 π.μ.
Άρης Θες/νίκης – Δόξα Γερακαρούς – ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

 

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
———————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Ευόσμου – ώρα : 9.30 π.μ.
Ντίνος Κούης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 10.30 π.μ.
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδών Ευόσμου (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Παύλος Μελάς (2) – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 11.30 π.μ.
Μακεδονικός Λητής – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 13.30 μ.μ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

———————————————
ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.00 π.μ.
ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΟΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ώρα : 10.00 π.μ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 10.00 π.μ.
Ιωνικός – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

———————————————
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 10.00 π.μ.
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 11.00 π.μ.
Δόξα Αδένδρου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ώρα : 11.00 π.μ.
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 10.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

 

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2)

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

———————————————
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 12.30 μ.μ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 11.30 π.μ.
ΑΕ Πυλαίας – Διόνυσος Μαλακοπής – ώρα : 9.30 π.μ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Περαίας – ώρα : 10.30 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΝΕ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
———————————————
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 11.30 π.μ.
Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 10.30 π.μ.
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης – ώρα : 9.30 π.μ.
Μπέμπηδες Ιωνίας – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 12.30 μ.μ.

ΡΕΠΟ: ΑΤΕΡΜΩΝ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
 ———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 12.00 μ.
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 10.00 π.μ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 12.00 μ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα : 11.00 π.μ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα : 10.00 π.μ.
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 11.00 π.μ.
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ