ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (22/10)

188

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (22/10) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (4η αγωνιστική)

———————————————
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-2
Αχιλλέας Περαίας – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1-2
Σάντος – ΠΑΟΚ 1-2
Άρης Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αστέρας Ραιδεστού 2-0
Αετός Βασιλικών – ΄Ηφαιστος Θέρμης 4-0
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία      0 – 3 (α.α.)

 

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αριστοτέλης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 0-4
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 3-2
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης 6-0
Σάντος – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 4-1
ΡΕΠΟ : ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Πυλαίας – Μαντουλίδης 0-3
ΣΑΝΤΟΣ (3) – Απόλλων Καλαμαριάς 8-0
Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας 2-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) 3-2
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Άρης Θεσσαλονίκης 0-12
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Νίκη Ευκαρπίας 13-1
Παύλος Μελάς – Ακρίτες Συκεών 6-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νικόπολη ΑΜΣ 3-1
Φοίνικας Πολίχνης – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 1-3
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Αστέρας – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 3-3
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων 2-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 1-0
Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΕ Φιλύρου 2-1
FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-4
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0-3
Κανονιέρηδες – ΑΕ Ρετζικίου 3-3
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) 1-0
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ιωνικός 0-8
Ελευθεριακός – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 0-3
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας 2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-1
Αίας Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-2
ΡΕΠΟ : ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 1-2
ΠΑΟ Κουφαλίων – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-4
ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Κεραυνός Κολχικού 0-4
ΠΑΟΚ Σταυρού – Βρασίδας Βρασνών 2-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (4η αγωνιστική)
———————————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4-1
Μπέμπηδες 2000 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 2-0
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Άρης Θεσσαλονίκης 1-2
Απόλλων Καλαμαριάς – Σάντος 1-4
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 8-0
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (4η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μπέμπηδες 2000 3-7
Άρης Θεσσαλονίκης – Σάντος 2-0
Ντίνος Κούης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1-3
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1-4
ΡΕΠΟ : ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ           (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2
Αχιλλέας Περαίας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-9
ΑΟ Καρδίας – Θρίαμβος Ταγαράδων 1-4
ΡΕΠΟ : ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Σάντος – BARCELONICA 0-2
Πανόραμα – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Πυρσός Θεσσαλονίκης 5-1
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 5-0
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-13
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 2-2
Μαραθώνας – Απόλλων Καλαμαριάς 1-1
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-4
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ακρίτες Συκεών 1-2
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-0
Μακεδονικός – Ιωάννης Παπάφης 10-0
ΒΑΟ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 5-0
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) 0-7
Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης 0-1
ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Εθνικός Ευόσμου 1-8
Ελπίδες Ηλιούπολης – Νίκη Ευκαρπίας 1-4
ΡΕΠΟ : ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αίας Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας 2-4
Κανονιέρηδες – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 3-1
Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου 1-2
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μπέμπηδες Ιωνίας 1-5
ΡΕΠΟ : ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-2
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού 2-1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων 4-1
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Κισσός Χορτιάτη – Ελλήσποντος Μαδύτου 3-2
Κεραυνός Κολχικού – Εσπερος Τερψιθέας 5-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 4-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-1
Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΑΝΤΟΣ 2004 0-2
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 6-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-5
Αστέρια – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0-6
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-10
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου 1-1
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 3-3
ΡΕΠΟ : ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδονικός 0-7
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 1-2
Ντίνος Κούης – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 0-2
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 1-5
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας  8-1
Αναγέννηση Επανομής – Μπέμπηδες 2000 1-7
Ερμής Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών 7-2
ΑΕ Φαλήρου – Σάντος 6-1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

———————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – Εθνικός Μετεώρων 6-0
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – Παύλος Μελάς 0-2
Ακρίτες Συκεών – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 1-1
Κανονιέρηδες – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA 3-3
ΠΑΟΚ 2006 – ΑΕ Ρετζικίου 4-1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

———————————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 6-0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – Ντίνος Κούης 1-5
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου 2-2
Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου 2-2
ΒΑΟ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 1-4

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (3) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) δ.δ.
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ        (ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

———————————————
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Μπέμπηδες Ιωνίας 0-4
Ιωνικός – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) 0-2
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 3-0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

———————————————
Καμπανιακός – Αξιός Ανατολικού δ.δ.
Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΕ Νέων Σίνδου δ.δ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αναγέννηση Προχώματος 6-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Δόξα Αδένδρου 0-5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

———————————————
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού 1-12
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) 2-4
Νικόπολη ΑΜΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-6
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 3-0