ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (29/10)

150

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, στις κατηγορίες Νέων και Παίδων, για το Σάββατο 29 Οκτωβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3-0 α.α.

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Κρήνης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μαραθώνας
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ Κ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Μαντουλίδης – Πανόραμα
Γήπεδο: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (Χόρτο) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ Κ.

Άρης Θεσσαλονίκης – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Εθνικός Αστέρας – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Αμπελοκήπων ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10/2016
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα : 16.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα 9.30:
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ ώρα : 9.30

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ) ΠΛ. ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

Δόξα Ελπίδας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΓΣ Ηλιούπολης – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Γ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (5η αγωνιστική)
———————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ) ΠΛ . ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΡΕΠΟ : ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

Σάντος – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 15.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 27/10 / 2016

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 3/11/2016

BARCELONICA – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (Χόρτο) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ Κ.

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – (από αναβολή)
———————————————
Άγιος Γεώργιος – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Φοίνικας Πολίχνης – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΠΟΛΙΧΝΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 9.30 Π.Μ.
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Νικόπολη ΑΜΣ – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ) Χορτο ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Δόξα Ελπίδας – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Γ.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Ολυμπιακός Θες/νίκης – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο FFF Θέρμης ώρα : 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.