ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (29/10)

160

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (29/10) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων και Παίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών 2-2
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1-8
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΟΝ Επιβατών 3-1
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3-0 α.α.

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μαραθώνας 7-6
ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Εθνικός Πυλαίας 3-3
ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-1
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0
Μαντουλίδης – Πανόραμα 5-1
Άρης Θεσσαλονίκης – ΣΑΝΤΟΣ (3) 6-0
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 3-2
Εθνικός Αστέρας – FC ΤΟΥΜΠΑΣ 1-1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 0-1
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-3
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) 3-4
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Ελευθεριακός 3-0
ΑΕ Ρετζικίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Κανονιέρηδες 0-2
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 4-7
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αίας Ευόσμου 0-2
Δόξα Ελπίδας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 2-1
ΓΣ Ηλιούπολης – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 2-1
ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Νίκη Νεοχωρούδας 2-1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (5η αγωνιστική)
———————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 3-3
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αχιλλέας Περαίας 4-0
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-2
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας 2-0
ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 4-1
ΡΕΠΟ : ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-3
BARCELONICA – Πανόραμα 3-4
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς0-3
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Ευόσμου 0-3
Φοίνικας Πολίχνης – Ελπίδες Ηλιούπολης 3-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 8-0
Νικόπολη ΑΜΣ – Παύλος Μελάς 1-12
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Ευόσμου 1-0
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 6-0
Δόξα Ελπίδας – Ιωνικός 5-1
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Κανονιέρηδες 0-4
ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός 3-0