ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (5 & 6/11)

230

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 5 – 6 Νοεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (5η αγωνιστική)

———————————————
ΠΑΟΚ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Μπέμπηδες 2000 – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Σάντος
Γήπεδο: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : Σελιώνη Υπατία

Αχιλλέας Τριανδρίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γιώργος

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : Ανδρικόπουλος Γιώργος

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3– 0 α.α.

Αετός Βασιλικών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΛΑΚΚΙΑΣ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Τζιόλα Τατιάνα

Αστέρας Ραιδεστού – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : Τζιόλα Τατιάνα

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αριστοτέλης
Γήπεδο: ΕΠΣΜ ΜΙΚΡΑΣ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : Καρύδας Αγγελος

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γιώργος

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΕ Κρήνη
Γήπεδο: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 9.30
Α΄ Βοήθειες : Καρυδά Τατιάνα

ΡΕΠΟ : ΣΑΝΤΟΣ

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλίας

Πανόραμα – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα: 9.30
Α΄ Βοήθειες : Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος

Εθνικός Πυλαίας – Μαντουλίδης
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλίας

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛ.) ώρα: 9.30
Α΄ Βοήθειες : Μαυρόπετρος Γιώργος

Νικόπολη ΑΜΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 9.30
Α΄ Βοήθειες : Ηλιάδου Κασσιανή

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Φοίνικας Πολίχνης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: ΠΟΛΙΧΝΗΣ ώρα: 9.30
Α΄ Βοήθειες : Τσιάμης Θωμάς

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ)  ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθανάσιος

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : Καρυοφύλλη Ιωάννα

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Μετεώρων ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Κανονιέρηδες – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες :Τζίκας Ευρυπίδης

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ελευθεριακός
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΟΔΥΣ. ΠΛΑΣΤΙΚΟ)  ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Ματιάκη Φωτεινή

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο :ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :Τρικούπης Ιωάννης

ΑΕ Ρετζικίου – Ιωνικός
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιά Δέσποινα

Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Ταχάρ Χεμσί

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθανάσιος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδα
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Ουρσώφ Γεώργιος

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : Κυριακίδης Θεοχάρης

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : Καρυοφύλλη Ιωάννα

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Χασάπης Στέλιος

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Πασσιά Καλλιόπη

Βρασίδας Βρασνών – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο ΒΡΑΣΝΩΝ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Πασσιά Καλλιόπη

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (5η αγωνιστική)

———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ευστράτιος

Άρης Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Σάντος – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Τρικούπης Ιωάννης

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ) ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Τρικούπης Ιωάννης

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (5η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Σάντος
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ευστράτιος

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΠΣΜ (ΜΙΚΡΑΣ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Σελιώνη Υπατία

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : Τρικούπης Ιωάννης

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Μπαλίκος Νικόλαος

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Αφθονίδης Νεκτάριος

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Αφθονίδης Νεκτάριος

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Σάντος
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γιώργος

Πανόραμα – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΕΠΣΜ (ΜΙΚΡΑΣ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Σελιώνη Υπατία

Αχιλλέας Τριανδρίας – BARCELONICA
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γιώργος

Εθνικός Πυλαίας – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Παπαδημητρίου Ηλίας

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ακρίτες Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

ΒΑΟ – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Παύλος Μελάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 11.30

Ελπίδες Ηλιούπολης – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : Κεχαγιά Δέσποινα

Εθνικός Ευόσμου – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Ταχάρ Χεμσί

Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπία
Γήπεδο ΠΟΛΙΧΝΗΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Τσιάντης Θωμάς

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Κανονιέρηδες – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Τζίκας Ευρυπίδης

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : Ουρσώφ Γεώργιος

ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Ταχάρ Χεμσί

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ) ΧΟΡΤΟ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : Ματιάκη Φωτεινή

ΡΕΠΟ : ΙΩΝΙΚΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Καμπανιακός
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Κυριακίδης Θεοχάρης

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Χασάπης Στέλιος

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Κελεσίδης Βίκτωρ

Έσπερος Τερψιθέας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : Καρυδά Στεφανία

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Τσιόμπανου Φανή

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Παπαγρηγορίου Νικόλαος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

———————————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΕΠΣΜ (ΜΙΚΡΑΣ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : Καρύδας ΄Αγγελος

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γεώργιος

Μπέμπηδες 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες : Ελ Αμίν Ζουχέρ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ευστράτιος

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Πυλαίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Μπαλίκος Νικόλαος

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΕΠΣΜ (ΜΙΚΡΑΣ) ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : Καρύδας ΄Αγγελος

Αστέρια – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Μαυρίδης Ευστράτιος

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : Τρικούπης Ιωάννης

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Νικόπολη ΑΜΣ – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Ηλιάδου Κασσιανή

Πρωτέας Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)ΠΛΑΣΤ. Ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : Ματιάκη Φωτεινή

ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 13.00

Ντίνος Κούης – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ ώρα : 9.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : Καρυοφύλλη Ιωάννα

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

———————————————
Μαραθώνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 ΑΝΑΒΟΛΗ
Σάντος – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 9.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ώρα :11.30
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕ Φαλήρου – ώρα : 10.15
Αναγέννηση Επανομής – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

———————————————
Παύλος Μελάς – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 11.30
ΑΕ Ρετζικίου – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα : 12.45
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα : 9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟΚ 2006 ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακρίτες Συκεών – Κανονιέρηδες –ώρα : 10.15
Α΄ Βοήθειες : Μαρκούτη Αικατερίνη

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

———————————————
Ντίνος Κούης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα : 9.00
Αίας Ευόσμου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα : 11.30
Εθνικός Ευόσμου – ΒΑΟ – ώρα :12.45
Ελπίδες Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας – ώρα : 10.15
Α΄ Βοήθειες : Πλωμαρίτη Αντωνία

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ώρα : 12.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα : 10.00
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ώρα : 11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 – ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ώρα : 14.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ώρα : 13.00
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ώρα : 9.00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ώρα : 10.15
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ιωνικός – ώρα : 11.30
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : Μουχσιάδης Ντέμης

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

———————————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα : 10.30
Αναγέννηση Προχώματος – Καμπανιακός – ώρα :13.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα : 11.45
Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 14.15
Α΄ Βοήθειες : Χαρατσίδης Χρήστος

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

———————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ώρα : 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Μακεδονικός Λητής ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Ευκαρπίας – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ώρα : 12.15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ – ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : Παϊδά Μελπομένη

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

———————————————
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Καρύδας ΄Αγγελος

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ώρα: 9.00
Α΄ Βοήθειες : Καρύδα Στεφανία

Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 9.30
Α΄ Βοήθειες : Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

———————————————
Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 12.00
ΑΜΣ Νικόπολης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα : 11.00
Πρωτέας Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Σαριδάκης Γιώργος

ΡΕΠΟ : ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

———————————————
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΕ Ευόσμου – ώρα : 9.00
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης – ώρα : 10.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ελπίδες Σταυρούπολης – ώρα : 13.00
Μακεδών Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 12.00
Παύλος Μελάς (2) – Φοίνικας Πολίχνης – ώρα : 11.00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΟΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ώρα : 11.00
Δόξα Αδένδρου – ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ώρα : 11.00
Ιωνικός – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)

———————————————
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα : 12.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 11.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : Ουρσώφ Γιώργος

ΡΕΠΟ : ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 12.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα : 11.00
Αχιλλέας Περαίας – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα : 12.00
ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : Παπαδήμος Μοδέστος Χρήστος

ΡΕΠΟ : ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΜΑΛΑΚΠΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.00
Πρωτέας Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 10.00
Ντίνος Κούης – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα: 11.00
Εθνικός Ευόσμου – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 9.00

ΡΕΠΟ: ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

———————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 9.30
ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 9.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :10.30
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 10.30
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 11.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : Τσιόμπανου Φανή