ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (5/11)

194

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (5/11) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (5η αγωνιστική)

———————————————
ΠΑΟΚ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Μπέμπηδες 2000 – Άρης Θεσσαλονίκης 0-1

ΑΠΕ Λαγκαδά – Σάντος 1-2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Περαίας 3-0

Αχιλλέας Τριανδρίας – Απόλλων Καλαμαριάς 2-1
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Πυρσός Αγίας Τριάδας 0-3

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 3– 0 α.α.

Αετός Βασιλικών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 2-0

Αστέρας Ραιδεστού – ΄Ηφαιστος Θέρμης 4-1
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αριστοτέλης 4-1

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 0-2

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΕ Κρήνη 10-0
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΑΕ Πυλαίας 3-0

Πανόραμα – ΠΑΟ Διοικητηρίου 7-1

Εθνικός Πυλαίας – Μαντουλίδης 3-1
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Ακρίτες Συκεών 0-4

Νικόπολη ΑΜΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 3-8

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Παύλος Μελάς 3-2

Φοίνικας Πολίχνης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 6-3
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Αστέρας 4-1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – FC ΤΟΥΜΠΑΣ 0-2

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-4

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 6-2

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Φιλύρου 4-1
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Κανονιέρηδες – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 2-2

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ελευθεριακός 2-1

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0-4

ΑΕ Ρετζικίου – Ιωνικός 1-0
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-1

Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης 1-0

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας 2-2

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδα 0-1
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – Νίκη Νεοχωρούδας 3-0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-1

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ελπίδες Χαλάστρας 4-1

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-3
ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – Ελλήσποντος Κριθιάς 6-0

Βρασίδας Βρασνών – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 4-1

Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού 5-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (5η αγωνιστική)

———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 0-3

Άρης Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Σάντος – Μπέμπηδες 2000 1-1

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) 2-3

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Απόλλων Καλαμαριάς 1-0

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 2-3
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (5η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Σάντος 3-0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αστέρας Αμπελοκήπων 8-1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Άρης Θεσσαλονίκης 1-1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ντίνος Κούης 1-2

Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 3-3
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0

Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Καρδίας 2-2

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θρίαμβος Ταγαράδων 0-1

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 3-3
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Σάντος 7-0

Πανόραμα – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1-4

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 7-0

Αχιλλέας Τριανδρίας – BARCELONICA 4-2

Εθνικός Πυλαίας – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-0
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 3-1

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0

Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας 2-1
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ακρίτες Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-0

Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Μετεώρων 2-8

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-3

ΒΑΟ – Μακεδονικός 2-0
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Παύλος Μελάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων 11-0

Ελπίδες Ηλιούπολης – Νικόπολη ΑΜΣ 4-1

Εθνικός Ευόσμου – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) 2-5

Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπία 2-1
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Κανονιέρηδες – Αίας Ευόσμου 9-1

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0-7

ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας 1-1

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μπέμπηδες Ιωνίας 4-1
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Καμπανιακός 6-1

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σίνδου 0-2

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-5

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 5-0
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Ρετζικίου 2-6

Έσπερος Τερψιθέας – Κισσός Χορτιάτη 3-0

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου 1-3

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κεραυνός Κολχικού 5-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

———————————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-13

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 3-0

Μπέμπηδες 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς 3-5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Πυλαίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 1-4

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0-1

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 4-0

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-1

Αστέρια – Αχιλλέας Τριανδρίας 5-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Μακεδών Ευόσμου 2-5

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΑΤΕΡΜΩΝ 10-0

Νικόπολη ΑΜΣ – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 5-3

Πρωτέας Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) 2-1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά 5-0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-5

Ντίνος Κούης – Πρωταθλητές Πεύκων 2-2

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 7-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

———————————————
Μαραθώνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Σάντος – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-2
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1-6
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕ Φαλήρου 5-2
Αναγέννηση Επανομής – Ερμής Καλαμαριάς 3-6
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

———————————————
Παύλος Μελάς – Εθνικός Μετεώρων 3-4
ΑΕ Ρετζικίου – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 10-1
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 4-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟΚ 2006 (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Ακρίτες Συκεών – Κανονιέρηδες 5-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

———————————————
Ντίνος Κούης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 3-1
Αίας Ευόσμου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 0-4
Εθνικός Ευόσμου – ΒΑΟ 10-0
Ελπίδες Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας 5-4
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) 3-1
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 2-1
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ιωνικός 5-0
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας 3-1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

———————————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΕ Νέων Σίνδου 1-4
Αναγέννηση Προχώματος – Καμπανιακός 5-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίδες Χαλάστρας 0-0
Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

———————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) 5-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Μακεδονικός Λητής (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Νίκη Ευκαρπίας – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ 1-4
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ 2-3