ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (12 & 13/11)

181

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 12 – 13 Νοεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Αχιλλέας Περαίας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Περαίας (χόρτο) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σάντος – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Τριανδρίας ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΚ
Γήπεδο Περιβολακίου ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο Αγίας Τριάδας ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Θερμαϊκός Θέρμης – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο Σχολαρίου (μίκρας) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες :ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

ΡΕΠΟ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Αριστοτέλης – Μαραθώνας
Γήπεδο Καλαμαριάς ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο Καλαμαριάς ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Σάντος – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο Χορτατζήδων ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

ΡΕΠΟ : ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Πανόραμα – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο Πανοράματος ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

Μαντουλίδης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΑΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Αρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Νικόπολη ΑΜΣ – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Νικόπολης ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

Ακρίτες Συκεών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο Συκεών (παλιό) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Λεόντων ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΟΥΛΗΣ

Παύλος Μελάς – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 9.00

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Αστέρας – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΗΣ Ι.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο Μακεδονικού ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΓΑΛΕΝΤΕΡΗΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο Συκεών (παλιό) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤ.

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο
Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 13.30

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο
Νεάπολης (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες
: ΚΑΡΥΟΦΥΛΗΣ Ι.

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα) πλαστ. ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Ιωνικός
Γήπεδο Ιππικού Ομίλου ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο Αγίου Παύλου ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Ελευθεριακός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο Δημ. Ευόσμου ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)
Γήπεδο Μακεδονικού ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΓΑΛΕΝΤΕΡΗΣ

Δόξα Ελπίδας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΓΣ Ηλιούπολης – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο
Γέφυρας ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες
: ΟΥΡΣΩΦ

Νίκη Νεοχωρούδας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο
Νεοχωρούδας ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες
: ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο
Κουφαλίων (παλιό) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες
: ΟΥΡΣΩΦ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο
Χαλάστρας (Μυγδώνειο) ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες
: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
———————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο Μοδίου ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Βρασίδας Βρασνών – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο Βρασνών ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο Λητής ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (6η αγωνιστική)
———————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο Χορτατζήδων ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα) πλαστ. ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Χορτατζήδων ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Σάντος – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
Γήπεδο Τριανδρίας ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Αρης Θεσσαλονίκης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

Ντίνος Κούης – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

ΡΕΠΟ : ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο Τριλόφου (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο Περαίας (παραλία) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο Ταγαράδων ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

ΑΟ Καρδίας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Αγίας Τριάδας ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Σάντος – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο Τριανδρίας ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο Πανοράματος ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Χορτατζήδων ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΟΥΛΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Μ.Αλεξάνδρου ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Ιωάννης Παπάφης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο Συκεών (παλιό) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΗ Ι.

Εθνικός Μετεώρων – ΒΑΟ
Γήπεδο Μετεώρων ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μακεδονικός
Γήπεδο Μακεδονικού ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΓΑΛΕΝΤΕΡΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Παύλος Μελάς
Γήπεδο Λεόντων ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΓΙΑΓΚΛΟΥΛΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 10.30

Νικόπολη ΑΜΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Νικόπολης ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Αίας Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο Δημ.Ευόσμου ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ
Ιωνικός – Κανονιέρηδες
Γήπεδο Ιππικού Ομίλου ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

Δόξα Ελπίδας – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο Ελπίδας Ευόσμου ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα) χόρτο ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΠΙΠΥΡΟΣ Δ.

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο Ανατολικού (ακαδημίας) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο Χαλάστρας (Μυγδώνειο) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Σίνδου (ΤΕΙ) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΠΙΠΥΡΟΣ Δ.

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο Κυμίνων ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Εσπερος Τερψιθέας – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΗ Ι.

Κισσός Χορτιάτη – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Χορτιάτη ώρα : 13.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο Φιλύρου ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 16.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αστέρια
Γήπεδο Μ.Αλεξάνδρου ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο Αγίας Τριάδας ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Καλαμαριάς ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα) πλαστ. ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ
ΑΤΕΡΜΩΝ – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Αγ.Παντελεήμονα ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : —–

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο Άνω Ηλιούπολης ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο Δημ. Ευόσμου ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Μακεδονικός
Γήπεδο Παύλου Μελά (πλαστ) ώρα : 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ντίνος Κούης
Γήπεδο Περιβολακίου ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες
: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες
: ΚΑΡΥΟΦΥΛΗ Ι.

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο Αγίου Παύλου ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 11.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 12.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 9.00
Σάντος – Μαραθώνας – ώρα : 10.15
ΑΕ Φαλήρου – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
———————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 9.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 10.15
Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ώρα : 14.00
ΑΕ Ρετζικίου – Παύλος Μελάς – ώρα : 12.45
ΠΑΟΚ 2006 – Κανονιέρηδες – ώρα : 11.30
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
———————————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αίας Ευόσμου – ώρα : 13.45
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ντίνος Κούης – ώρα : 10.00
ΒΑΟ – Δόξα Ελπίδας – ώρα : 11.15
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΡΕΠΟ : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
———————————————
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 – ώρα : 10.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα : 12.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ώρα : 11.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ώρα :13.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ώρα :14.00
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
———————————————
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 10.15
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 9.00
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.30
Ιωνικός – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
———————————————
Αναγέννηση Προχώματος – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 10.15
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 9.00
Καμπανιακός – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 11.30
Ελπίδες Χαλάστρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
———————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Κεραυνός Κολχικού – ώρα : 14.45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα : 12.15
Μακεδονικός Λητής – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 13.30
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Νικόπολη ΑΜΣ – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
“ΣΚΟΡΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ”
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016
ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 12.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 11.00
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 09.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 10.00
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 13.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΑ) ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 10.00
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 09.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 11.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΧΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 10.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 13.00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 11.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 12.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 11.00
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 13.00

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 14.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 09.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 10.00
ΠΑΟΝΕ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 16.00
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1 : ΩΡΑ – 15.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 09.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 15.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2 : ΩΡΑ – 14.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
———————————————
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 15.00
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 16.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 3 : ΩΡΑ – 14.00
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 14.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ 4 : ΩΡΑ – 15.00

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου ώρα : 15.30
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (6η αγωνιστική)
———————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΕΠΣΜ (Μίκρας) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
BARCELONICA – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο Αγίου Γεωργίου ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ