ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (12/11)

90

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (12/11) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Αχιλλέας Περαίας – Άρης Θεσσαλονίκης 2-1

Σάντος – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-2

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΚ 0-4
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αετός Βασιλικών 0-0

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟΝ Επιβατών 4-1

Θερμαϊκός Θέρμης – ΄Ηφαιστος Θέρμης 2-2
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Αριστοτέλης – Μαραθώνας 1-2

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΕ Κρήνης 9-0

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 2-1

Σάντος – Μέντεκας Καλαμαριάς 3-1
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Πανόραμα – ΣΑΝΤΟΣ (3) 3-3

Μαντουλίδης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) 4-2

Άρης Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς 8-1

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας 1-3
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Νικόπολη ΑΜΣ – Νίκη Ευκαρπίας 6-2

Ακρίτες Συκεών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 1-0

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Φοίνικας Πολίχνης 4-4

Παύλος Μελάς – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 5-2
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Αστέρας – Ελπίδες Αμπελοκήπων 1-1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-1

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΕ Φιλύρου 1-3

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων 3-2

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2-7
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Κανονιέρηδες 2-2

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Ιωνικός 2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΕ Ρετζικίου 0-5

Ελευθεριακός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) 0-4
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου 0-1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 8-0

Δόξα Ελπίδας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-1

ΓΣ Ηλιούπολης – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2-0
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Μακεδονικός Γέφυρας 1-2

Νίκη Νεοχωρούδας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1-3

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (6η αγωνιστική)
———————————————
Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Σάντος 3-3

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) 2-2

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1-0

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων 10-1
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000 2-3

Σάντος – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 0-11

Άρης Θεσσαλονίκης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3-1

Ντίνος Κούης – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 1-3
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-4

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΠΑΟΝ Επιβατών 2-1

ΑΟ Καρδίας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-8
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Σάντος – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-9

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-8

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Εθνικός Πυλαίας 0-9

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-1
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 0-1

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-2

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Μπέμπηδες 2000 1-5

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας 5-1
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Ιωάννης Παπάφης – Ακρίτες Συκεών 0-5

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 2-1

Εθνικός Μετεώρων – ΒΑΟ 1-4

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μακεδονικός 2-0
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες Ηλιούπολης 1-2

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Παύλος Μελάς 1-4

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Νίκη Ευκαρπίας 12-1

Νικόπολη ΑΜΣ – Φοίνικας Πολίχνης 5-5
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Αίας Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-0

Ιωνικός – Κανονιέρηδες 0-5

Δόξα Ελπίδας – Μπέμπηδες Ιωνίας 0-2

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 3-2
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-3

Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-2

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 6-1
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
Έσπερος Τερψιθέας – Ελλήσποντος Μαδύτου 4-2

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-2

Κισσός Χορτιάτη – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού 2-4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Μπέμπηδες 2000 4-2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4-1

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς 1-1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αστέρια 2-2

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0-8

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας 2-1

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας 8-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Πρωτέας Ευόσμου 1-2

ΑΤΕΡΜΩΝ – Νικόπολη ΑΜΣ 3-6

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 14-1

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) 0-2

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου 7-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)
———————————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ντίνος Κούης 0-2

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 0-6

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 5-0
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
———————————————
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αναγέννηση Επανομής 10-0
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000 2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΠΑΟΝ Επιβατών 7-1
Σάντος – Μαραθώνας 8-0
ΑΕ Φαλήρου – Ερμής Καλαμαριάς 5-0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
———————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – Ακρίτες Συκεών 1-2
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 1-5
Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA 1-11
ΑΕ Ρετζικίου – Παύλος Μελάς 4-8
ΠΑΟΚ 2006 – Κανονιέρηδες 8-1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
———————————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ελπίδες Ηλιούπολης 2-3
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3-0
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αίας Ευόσμου 2-8
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ντίνος Κούης 2-4
ΒΑΟ – Δόξα Ελπίδας 2-6
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
———————————————
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Μπέμπηδες Ιωνίας 1-3
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΜΑΣ Αγχιάλου 1-0
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-9
Ιωνικός – Μακεδονικός Γέφυρας 3-3
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
———————————————
Αναγέννηση Προχώματος – Αξιός Ανατολικού 2-0
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων 3-3
Καμπανιακός – Δόξα Αδένδρου 2-1
Ελπίδες Χαλάστρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-7
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
———————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Κεραυνός Κολχικού 1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – Νίκη Ευκαρπίας 7-0
Μακεδονικός Λητής – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 1-2
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Νικόπολη ΑΜΣ 4-0