ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (19 & 20/11)

208

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 19 – 20 Νοεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Σάντος
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ)           ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
΄Ηφαιστος Θέρμης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Αετός Βασιλικών – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΛΑΚΚΙΑΣ              ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Αστέρας Ραιδεστού – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

 

ΡΕΠΟ : Π.Α.Ο. Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Κρήνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΡΗΝΗΣ              ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Φοίνικας Πολίχνης – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΟΛΙΧΝΗΣ         ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Παύλος Μελάς – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο Π.ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ)            ώρα : 11.30

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Φιλύρου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ            ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ             ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ        ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)             ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ)            ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Ελευθεριακός – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ        ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ)      ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Αίας Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ             ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ)  ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ             ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ)   ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ        ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
———————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο ΚΡΙΘΙΑΣ               ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (2η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
———————————————
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2003 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (7η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ)            ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Σάντος
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Π.ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ)            ώρα : 13.00

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ)      ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΥΡΟΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)         ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

ΑΟ Καρδίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤ)       ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Πανόραμα
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ

Εθνικός Πυλαίας – Σάντος
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – BARCELONICA
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ                ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Μαραθώνας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ           ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΒΑΟ – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Εθνικός Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΠΟΛΙΧΝΗΣ         ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ       ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ιωνικός
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ)       ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα :9.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ)   ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (ΑΚΑΔ)    ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Καμπανιακός
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ       ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΠΙΑΔΗΣ

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ           ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΠΙΑΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ                ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ          ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ            ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Π.ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ)            ώρα : 14.30

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ                ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ              ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ)               ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

Αστέρια – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ                ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ               ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ             ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

Πρωτέας Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο Π.ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ)            ώρα : 16.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ)      ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Π.ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤ)            ώρα : 10.00

Πρωταθλητές Πεύκων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
———————————————
Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θες/νίκης 2006 – ΏΡΑ : 10.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
———————————————
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΠΑΟΚ 2006 – ΏΡΑ : 9.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
———————————————
Ντίνος Κούης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΏΡΑ : 11.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΏΡΑ : 11.00

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΏΡΑ : 9.00

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΏΡΑ : 13.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΏΡΑ : 12.00

ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ΏΡΑ 14.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
———————————————
Καμπανιακός – Αξιός Ανατολικού – ΏΡΑ : 9.30
Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΕ Νέων Σίνδου – ΏΡΑ : 10.45

Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
———————————————
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Μακεδονικός Λητής – ΏΡΑ : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Σάντος – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ

Εθνικός Πυλαίας – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΥΣΙΔΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤ)      ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2) – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ)           ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΒΑΡΔΑΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ               ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Δόξα Γερακαρούς – ΏΡΑ : 11.30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ΏΡΑ : 12.30

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΕ Ρετζικίου – ΏΡΑ : 11.30

Άρης Θεσσαλονίκης – Ακρίτες Συκεών – ΏΡΑ : 12.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
———————————————
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ – ΏΡΑ : 11.30

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός Λητής – ΏΡΑ : 10.30

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – ΏΡΑ : 9.30

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) – ΑΕ Ευόσμου – ΏΡΑ : 12.30

Φοίνικας Πολίχνης – Ντίνος Κούης – ΏΡΑ : 13.30

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
———————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ιωνικός – ΏΡΑ : 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – Δόξα Αδένδρου – ΏΡΑ : 11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΟΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΏΡΑ : 12.00

ΑΟ Μεσήμβριας – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΏΡΑ : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)
———————————————
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΏΡΑ : 13.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ΏΡΑ : 11.00

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΏΡΑ : 11.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΏΡΑ : 12.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΏΡΑ : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΣΣΙΑ Κ.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Περαίας – ΏΡΑ : 11.00

Διόνυσος Μαλακοπής – ΠΑΟΝ Επιβατών – ΏΡΑ : 12.00

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής – ΏΡΑ : 12.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΏΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ

 

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1)

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
———————————————
Εθνικός Μετεώρων – Πρωτέας Ευόσμου – ΏΡΑ : 12.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ – ΏΡΑ : 10.00

Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ΏΡΑ : 11.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – Ακρίτες Συκεών – ΏΡΑ : 9.00

 

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
———————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΏΡΑ : 10.00

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΑΟ Μεσήμβριας – ΏΡΑ : 10.00

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΜΑΣ Αγχιάλου – ΏΡΑ : 11.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΏΡΑ : 11.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΏΡΑ : 12.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΏΡΑ : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ