Το αγωνιστικό πρόγραμμα των τμημάτων υποδομής του ΠΑΟΚ

194
Για ένα ακόμη Σαββατοκύριακο οι ομάδες των ακαδημιών του ΠΑΟΚ θα δώσουν τις δικές τους “μάχες”.
Αναλυτικά όσα αναφέρει η ΠΑΕ στην επίσημη ιστοσελίδα της:

Πρωτάθλημα Super League ως γνωστόν δεν διεξάγεται, ωστόσο για τους μικρούς του ΠΑΟΚ υπάρχει ΕΠΣΜ, Champions Cup, Fair Play Cup και φιλικά.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων των Τμημάτων Υποδομής του ΠΑΟΚ για το Σάββατο 19 και την Κυριακή 20 Νοεμβρίου.

Κ20
Ρεπό

Κ17
ΑΕΠ Ηρακλής – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.11 στις 13.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ) και

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΚ την Παρασκευή 18.11 στις 16.00 στο γήπεδο Λαγκαδά

Κ15
ΠΑΟΚ – Μπέμπηδες (02’) το Σάββατο 19.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μάττα (ΕΠΣΜ)

Κ14
ΠΑΟΚ – ΟΣΦΠ Θεσσαλονίκης (02΄) το Σάββατο 19.11 στις 09.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ) και

Μπέμπηδες (03΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.11 στις 12.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ13
ΠΑΟΚ – Πανόραμα (03’) το Σάββατο 19.11 στις 12.00 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ) και

Απόλλων Καλαμαριάς (04΄) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.11 στις 16.30 στο γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ)

Κ12
ΠΑΟΚ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (04’) την Κυριακή 20.11 στις 12.00 στο γήπεδο Αγ. Γεωργίου (ΕΠΣΜ)

Κ11
Ενωση Καρατάσου (05’) – ΠΑΟΚ το Σάββατο 19.11 στις 09.30 στο γήπεδο Κανονιέρηδων (ΕΠΣΜ)

Κ10
ΠΑΟΚ – Αρσεναλ (06’) το Σάββατο 19.11 στις 12.00 στο γήπεδο Planet (Fair Play Cup) και

ΠΑΟΚ – Αστέρια (06’) το Σάββατο 19.11 στις 09.00 στο γήπεδο Champions (Champions Cup)

Κ9
ΠΑΟΚ – Διάπλαση (07’) το Σάββατο 19.11 στις 10.00 στο γήπεδο Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Μαντουλίδης (08’) το Σάββατο 19.11 στις 11.00 στο γήπεδο Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Ηρακλής (07’) την Κυριακή 20.11 στις 12.00 στο γήπεδο Champions (Champions  Cup)

K8
ΠΑΟΚ – Νίκη Ευκαρπίας (08’) το Σάββατο 19.11 στις 13.00 στο γήπεδο Champions (Champions Cup) και

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Χαλκιδικής (09’) την Κυριακή 20.11 στις 12.00 στο γήπεδο Champions (Champions Cup)

Κ7
ΠΑΟΚ – Αρσακλής (09’) το Σάββατο 19.11 στις 12.00 στο γήπεδο Champions (Champions Cup)

Κ6
Ρεπό