ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (19/11)

98

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (19/11) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας. 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ 

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Σάντος 5-0
Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Καλαμαριάς 1-1
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟΚ 2-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-8
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Ήφαιστος Θέρμης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-2
Αετός Βασιλικών – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0-2
Αστέρας Ραιδεστού – Πυρσός Αγίας Τριάδας 4-1
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Θερμαϊκός Θέρμης 0-3
ΡΕΠΟ : Π.Α.Ο. Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Κρήνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-7
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1-3
Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αριστοτέλης 7-0
ΡΕΠΟ : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2-2
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Πυλαίας 3-2
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαντουλίδης 2-5
 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Νίκη Ευκαρπίας 8-1
Φοίνικας Πολίχνης – Νικόπολη ΑΜΣ 5-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακρίτες Συκεών 1-4
Παύλος Μελάς – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών1-5
 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Φιλύρου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-0
Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 4-1
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2-1
Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας 1-1
FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 0-2
 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 6-1
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-6
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – Κανονιέρηδες 1-0
ΑΕ Ρετζικίου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 2-1
Ελευθεριακός – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0-6
 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΓΣ Ηλιούπολης 5-3
Αίας Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 5-1
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδονικός Γέφυρας 4-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 4-3
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Νίκη Νεοχωρούδας 4-0
Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-3
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (7η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) 1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Σάντος 3-3
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων 10-2
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Ντίνος Κούης 1-2
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 1-2
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αχιλλέας Περαίας 1-4
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-1
ΠΑΟΝ Επιβατών – Θερμαϊκός Θέρμης 3-0
ΑΟ Καρδίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0-6
 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 1-0
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Πανόραμα 10-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-10
Εθνικός Πυλαίας – Σάντος 0-0
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – BARCELONICA 2-3
 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Μαραθώνας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 0-1
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 6-2
Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς 4-1
 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ακρίτες Συκεών 0-1
ΒΑΟ – Ιωάννης Παπάφης 14-0
Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μετεώρων 3-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ 2-2
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 6-0
Εθνικός Ευόσμου – Παύλος Μελάς 2-2
Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0
ΡΕΠΟ : ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ιωνικός 0-2
ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες 1-2
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αίας Ευόσμου 1-0
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-3
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Αξιός Ανατολικού 4-0
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Καμπανιακός 1-2
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
———————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Μαδύτου 5-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Έσπερος Τερψιθέας 2-1
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ρετζικίου 1-2
ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη 3-3
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Μπέμπηδες 2000 0-9
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΣΑΝΤΟΣ 2004 0-12
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 0-5
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 5-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-5
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-4
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 6-0
Αστέρια – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 2-4
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 4-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Εθνικός Ευόσμου 1-2
Αστέρας Αμπελοκήπων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-3
Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) 1-7
Πρωτέας Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου 1-2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΤΕΡΜΩΝ 7-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)
———————————————
Μακεδονικός – Ντίνος Κούης 0-1
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 1-0
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-2
Πρωταθλητές Πεύκων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 7-1