ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (26 & 27/11)

214

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 26 – 27 Νοεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΑΣΠ.

Σάντος – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΝΑΒΟΛΗ
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Κρήνης – Σάντος
Γήπεδο ΚΡΗΝΗΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ : ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η,

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Νικόπολη ΑΜΣ – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Ακρίτες Συκεών – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡ.

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Φιλύρου – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – Ελευθεριακός
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 9.30
ΙΩΝΙΑΣ Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Κανονιέρηδες – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛΑΣΤ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.00
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΓΣ Ηλιούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.ΚΟΥΔΑΣ
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΝΑΒΟΛΗ

Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Μακεδονικός Λητής – Ελλήσποντος Κριθιάς (3 – 0 α.α.)
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (7η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 10.30
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΑΣΠ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 12.00
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Αρης Θεσσαλονίκης – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 16.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΡΕΠΟ : ΣΑΝΤΟΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΑΘΦΟΝΙΔΗΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Θρίαμβος Ταγαράδων – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – BARCELONICA
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ,

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Σάντος
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΒΑΟ – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Μακεδονικός
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ Κ.

Ιωάννης Παπάφης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Παύλος Μελάς – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : —–

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣ.

Νικόπολη ΑΜΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Κανονιέρηδες – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

Ιωνικός – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 11.00
ΙΩΝΙΑΣ Α΄Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΑΕ Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα : 9.30
ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ Α΄Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

Καμπανιακός – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα : 12.00
ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ Α΄Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΑΕ Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ Κ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αστέρια
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΑΣΠ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΤΕΡΜΩΝ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Μακεδών Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : —–

Εθνικός Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣ.

Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ Κ.

Ντίνος Κούης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΝΕΛΑ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 12.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
———————————————
Μαραθώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών – ΏΡΑ : 9.00
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕ Φαλήρου – ΏΡΑ : 11.30
Μπέμπηδες 2000 – Σάντος – ΏΡΑ : 14.00
Αναγέννηση Επανομής – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΏΡΑ : 12.45
Ερμής Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΏΡΑ : 10.15
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
———————————————
Παύλος Μελάς – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΏΡΑ : 12.45
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΠΑΟΚ 2006 – ΏΡΑ : 11.30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΕ Ρετζικίου – ΏΡΑ : 10.15
Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων – ΏΡΑ : 14.00
Κανονιέρηδες – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΏΡΑ : 9.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
———————————————
Ντίνος Κούης – Αίας Ευόσμου – ΏΡΑ : 14.15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΒΑΟ – ΏΡΑ : 13.00
Εθνικός Ευόσμου – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 3 – 0 Α.Α.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΏΡΑ: 9.00
Δόξα Ελπίδας – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΏΡΑ : 10.15
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ ΝΙΚ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
———————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΏΡΑ : 10.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΏΡΑ : 12.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΏΡΑ : 14.00
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 – ΏΡΑ : 10.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΏΡΑ : 11.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΜΑΣ Αγχιάλου – ΏΡΑ : 9.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΏΡΑ : 11.30
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΏΡΑ : 10.15
Ιωνικός – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΑΝΑΒΟΛΗ
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
———————————————
Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων – ΏΡΑ : 9.00
Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Προχώματος – ΏΡΑ : 11.30
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Νέων Σίνδου – ΏΡΑ : 12.45
Ελπίδες Χαλάστρας – Καμπανιακός – ΏΡΑ :10.15
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ευκαρπίας – ΏΡΑ : 10.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΏΡΑ : 11.15
Νικόπολη ΑΜΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΏΡΑ : 11.15
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Μακεδονικός Λητής – ΏΡΑ 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΣΣΙΑ ΚΑΛ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
΄Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Πανόραμα – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 10.00
(ΕΝΑΝΤΙ ΚΛΕΙΣΤΟΥ) Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2) – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
———————————————
Ακρίτες Συκεών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΏΡΑ : 12.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – Αχιλλέας Τριανδρίας – ΏΡΑ : 12.00
Νικόπολη ΑΜΣ – Πρωτέας Ευόσμου – ΏΡΑ : 11.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Μετεώρων – ΏΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΑΣΠ.

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
———————————————
Ντίνος Κούης – Ελπίδες Σταυρούπολης – ΏΡΑ : 12.00
ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής – ΏΡΑ : 9.00
Εθνικός Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης – ΏΡΑ : 13.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) – ΏΡΑ : 10.00
Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΏΡΑ : 11.00
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
———————————————
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΏΡΑ : 10.00
Ιωνικός – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ΏΡΑ : 11.00
Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Μεσήμβριας – ΏΡΑ : 10.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΟΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΏΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)
———————————————
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΏΡΑ : 15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ΏΡΑ : 14.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – Ολυμπιακός Κυμίνων – ΏΡΑ : 13.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – Μπέμπηδες Ιωνίας – ΏΡΑ : 14.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΏΡΑ : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΣΠ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER
———————————————
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ΏΡΑ : 12.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΏΡΑ : 11.00
Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Πυλαίας – ΏΡΑ : 12.00
Διόνυσος Μαλακοπής – Μπέμπηδες 2000 – ΏΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡ.

ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
———————————————
Ακρίτες Συκεών – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΏΡΑ : 9.00
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΤΕΡΜΩΝ – ΏΡΑ : 12.00
Πρωτέας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – ΏΡΑ : 11.00
Ντίνος Κούης – Εθνικός Μετεώρω – ΏΡΑ : 10.00

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
———————————————
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – Ολυμπιακός Κυμίνων – ΏΡΑ 10.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΏΡΑ : 12.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΏΡΑ : 12.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΏΡΑ 11.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΏΡΑ : 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΏΡΑ : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.