ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (26/11)

174

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (26/11) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟΚ – Αχιλλέας Τριανδρίας 6-2

Σάντος – Αχιλλέας Περαίας 1-0

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μπέμπηδες 2000 1-2

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4-0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Απόλλων Καλαμαριάς – (ΑΝΑΒΟΛΗ)
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3-0

ΠΑΟΝ Επιβατών – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αστέρας Ραιδεστού 2-0

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-0
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Κρήνης – Σάντος 0-6

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) 0-3

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαραθώνας 1-1

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης 4-0
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Μαντουλίδης 2-2

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 5-1

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας 9-0
 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας 3-7

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0

Νικόπολη ΑΜΣ – Παύλος Μελάς 0-2

Ακρίτες Συκεών – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών 1-2
 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕ Φιλύρου – FC ΤΟΥΜΠΑΣ 3-0

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) 4-1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Εθνικός Μετεώρων 2-0

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Αστέρας 2-1
 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Ιωνικός – Ελευθεριακός 6-0

Κανονιέρηδες – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 2-1

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Ρετζικίου 1-3

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 0-4
 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Δόξα Ελπίδας 1-4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Αναγέννηση Καλοχωρίου 8-0

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου 4-2

ΓΣ Ηλιούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-1
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός Γέφυρας 0-1

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Ελπίδες Χαλάστρας – (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-0
 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————————
Μακεδονικός Λητής – Ελλήσποντος Κριθιάς (3 – 0 α.α.)
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (7η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος 0-3

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Άρης Θεσσαλονίκης 2-3

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 5-1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Μπέμπηδες 2000 2-1

Απόλλων Καλαμαριάς – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) 0-5
 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000 1-6

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) 3-3

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 0-4

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 1-9
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 1-2

Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-6

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-0

Θρίαμβος Ταγαράδων – Θερμαϊκός Θέρμης 1-2
 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-0

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – BARCELONICA 1-1

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 1-1

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Σάντος 1-2
 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
Μπέμπηδες 2000 – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας 2-0

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 5-1
 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΒΑΟ – Ακρίτες Συκεών 2-1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Μακεδονικός 1-3

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Μετεώρων 4-0

Ιωάννης Παπάφης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-5
 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Παύλος Μελάς – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) 2-1

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Φοίνικας Πολίχνης 1-11

Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης 3-2

Νικόπολη ΑΜΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-3
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
———————————————
Κανονιέρηδες – Δόξα Ελπίδας 4-0

Ιωνικός – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 1-2

ΑΕ Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 5-0

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Αίας Ευόσμου 3-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-2

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-4

Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2

Καμπανιακός – ΑΕ Νέων Σίνδου 0-2
 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)
———————————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελλήσποντος Μαδύτου 5-1

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού 0-2

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Φιλύρου 1-0

ΑΕ Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη 3-2
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 5-2

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς 1-0

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 6-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 1-3

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-4

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αστέρια 1-1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Εθνικός Πυλαίας 8-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΤΕΡΜΩΝ – Αστέρας Αμπελοκήπων 2-4

Μακεδών Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) 7-2

Εθνικός Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου 0-6
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
———————————————
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Μακεδονικός 2-0

Ντίνος Κούης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 2-1

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Πρωταθλητές Πεύκων0-6

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
———————————————
Μαραθώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-4
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕ Φαλήρου 0-2
Μπέμπηδες 2000 – Σάντος 3-0
Αναγέννηση Επανομής – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 0-9
Ερμής Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
———————————————
Παύλος Μελάς – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA 2-5
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΠΑΟΚ 2006 1-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΕ Ρετζικίου 4-1
Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων 9-0
Κανονιέρηδες – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 3-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
———————————————
Ντίνος Κούης – Αίας Ευόσμου 6-2
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΒΑΟ 8-1
Εθνικός Ευόσμου – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) 0-3
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 5-0
Δόξα Ελπίδας – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 1-5

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
———————————————
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΜΑΣ Αγχιάλου 0-2
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) 1-1
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) 0-9
Ιωνικός – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – (ΑΝΑΒΟΛΗ)
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
———————————————
Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων 5-0
Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Προχώματος 1-2
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Νέων Σίνδου 5-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
———————————————
Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ευκαρπίας 7-0
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 1-11
Νικόπολη ΑΜΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) 1-5
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Μακεδονικός Λητής 3-0