ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (3 & 4/12)

98

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 3 – 4 Δεκεμβρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων. 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (9η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (χόρτο) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΝ Επιβατών 0 – 3 Α.Α.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Αριστοτέλης – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

Σάντος – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
ΑΕ Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

Αρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Μαντουλίδης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 10.30

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

Νικόπολη ΑΜΣ – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες :

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (παλιό) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINΗΑ
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΙΝΑ

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Ελευθεριακός – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 12.00

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.00
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ : ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ/ΡΟΥ (2)
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα : 9.30
ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ώρα : 10.30
(πρώην Ν. Ζωής) Α΄ Βοήθειες :

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠ.

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Σταυρού 0 – 3 Α.Α.

Κεραυνός Κολχικού – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (8η αγωνιστική)
————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Σάντος – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Αρης Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (πλαστικό) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Μπέμπηδες 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (9η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 16.30

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (πλαστικό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Ντίνος Κούης – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Αρης Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστικό) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλία) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Σάντος – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (κλειστό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

BARCELONICA – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ ΖΟΥΧΙΡ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (πλαστικό) ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΒΑΟ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) ΑΝΑΒΟΛΗ

Ιωάννης Παπάφης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 10.30
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 18.00
Α΄ Βοήθειες :

ΡΕΠΟ : ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Αίας Ευόσμου – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Ιωνικός
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ώρα : 12.30
ΙΩΝΙΑΣ Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡ.

Δόξα Ελπίδας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (χόρτο) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ : ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤ.

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛ.

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ (ΤΕΙ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ

Αξιός Ανατολικού – Καμπανιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΑΕ Φιλύρου – ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΝΑΒΟΛΗ

Κισσός Χορτιάτη – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΉΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ ΖΟΥΧΙΡ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Αστέρια – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 12.00
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μακεδών Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 15.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Μακεδονικός
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 13.30

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΏΡΑ : 14.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΑΕ Φαλήρου – ΏΡΑ : 9.00
Σάντος – Ερμής Καλαμαριάς – ΏΡΑ : 11.30
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής – ΏΡΑ : 12.45
Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας – ΏΡΑ : 10.15
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
————————————
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΏΡΑ : 9.00
Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ 2006 – ΏΡΑ : 11.30
ΑΕ Ρετζικίου – Κανονιέρηδες – ΏΡΑ : 10.15
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – Ακρίτες Συκεών – ΏΡΑ : 14.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Παύλος Μελάς – ΏΡΑ : 12.45
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΏΡΑ: 12.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΒΑΟ – ΏΡΑ : 10.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας – ΏΡΑ : 11.15
Αίας Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ΏΡΑ 13.45
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης 0 – 3 Α.Α.
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
————————————
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΩΡΑ : 9.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ΩΡΑ : 9.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΩΡΑ : 14.00
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΩΡΑ : 14.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΩΡΑ : 11.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μπέμπηδες Ιωνίας – ΩΡΑ : 10.15
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Γέφυρας – ΏΡΑ : 14.00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Ιωνικός – ΏΡΑ : 11.30
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΏΡΑ : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
————————————
Δόξα Αδένδρου – Αξιός Ανατολικού – ΏΡΑ 10.15
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΏΡΑ : 12.45
Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Χαλάστρας – ΏΡΑ : 11.30
ΑΕ Νέων Σίνδου – Καμπανιακός – ΏΡΑ : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
————————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Κεραυνός Κολχικού – ΏΡΑ : 10.00
Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ – ΏΡΑ : 11.15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΏΡΑ : 10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – Μακεδονικός Λητής – ΏΡΑ : 11.15
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΦΑΝΗ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (9η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
————————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Ηλιούπολης – ΩΡΑ : 12.00
ΑΕ Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών – ΩΡΑ : 11.00
Πρωτέας Ευόσμου – Εθνικός Μετεώρων – ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΩΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΜΣ
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Ευόσμου – ΩΡΑ : 10.00
ΑΕ Ευόσμου – Ντίνος Κούης – ΩΡΑ : 13.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2- ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΩΡΑ : 11.00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – Μακεδών Ευόσμου – ΩΡΑ : 12.00
Μακεδονικός Λητής – ΑΤΕΡΜΩΝ – ΩΡΑ : 9.00
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
————————————
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΩΡΑ : 10.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (2) – ΩΡΑ : 10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – Ιωνικός – ΩΡΑ : 11.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΟΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – Δόξα Αδένδρου – ΩΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)
————————————
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΩΡΑ : 11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΩΡΑ : 12.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΩΡΑ : 11.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΩΡΑ : 12.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΩΡΑ : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER
————————————
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ΠΑΟΝ Επιβατών – ΩΡΑ : 11.00
Αναγέννηση Επανομής – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΩΡΑ : 12.00
ΑΕ Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 – ΩΡΑ : 12.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Διόνυσος Μαλακοπής – ΩΡΑ : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΡΕΠΟ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
————————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Ακρίτες Συκεών – ΩΡΑ : 9.00
Εθνικός Ευόσμου – Εθνικός Μετεώρων – ΩΡΑ : 11.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ντίνος Κούης – ΩΡΑ : 12.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – Πρωτέας Ευόσμου – ΩΡΑ : 10.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΩΡΑ : 10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΩΡΑ : 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΩΡΑ : 11.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΟ Μεσήμβριας – ΩΡΑ : 12.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΜΑΣ Αγχιάλου – ΩΡΑ : 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΩΡΑ : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ