ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (3/12)

88

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (3/12) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (9η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκης 0-3

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 1-3

Αχιλλέας Περαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Σάντος 0-3

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μπέμπηδες 2000 0-3
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΄Ηφαιστος Θέρμης 1-3

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΝ Επιβατών 0–3

Θερμαϊκός Θέρμης – Αετός Βασιλικών 2-0
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Αριστοτέλης – ΑΕ Κρήνης 3-0

Σάντος – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3-0

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μέντεκας Καλαμαριάς 5-2
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
ΑΕ Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) 2-2

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΣΑΝΤΟΣ (3) 0-7

Άρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα 3-2

Μαντουλίδης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-2

Απόλλων Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας 3-2
 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 6-3

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης 3-0

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 6-3

Νικόπολη ΑΜΣ – Ακρίτες Συκεών 1-6
 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Φιλύρου 1-4

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-4

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) 4-2

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Ελπίδες Αμπελοκήπων 2-4

Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINΗΑ 0-2
 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Ιωνικός 4-3

Ελευθεριακός – Κανονιέρηδες 1-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-2

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 4-1

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) 5-1
 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-4

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 1-6

Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου 0-2

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0 – 3
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-1

Ελπίδες Χαλάστρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-3

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – Νίκη Νεοχωρούδας 2-1
 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)
————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Σταυρού 0–3

Κεραυνός Κολχικού – Βρασίδας Βρασνών 5-2

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Μακεδονικός Λητής 0-8
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (8η αγωνιστική)
————————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0-1

Σάντος – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1-1

Άρης Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων 7-0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 1-1

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς 5-1

Μπέμπηδες 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) 3-3
 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (9η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 6-2

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3-0

Ντίνος Κούης – Σάντος 2-1

Άρης Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων 5-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2) 1-0

ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-6

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αχιλλέας Περαίας 5-0

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 5-1

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2-3
 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Σάντος – Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-5

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-10

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Πανόραμα 1-1

BARCELONICA – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 1-2

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας 3-0

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000 0-2

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-6

Απόλλων Καλαμαριάς – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου 0-2
 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός 3-1

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΒΑΟ 1-3

Ιωάννης Παπάφης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-6
 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας 3-0

Νικόπολη ΑΜΣ – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 5-1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Ελπίδες Ηλιούπολης 7-0

Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Ευόσμου 1-3
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————
Αίας Ευόσμου – Μπέμπηδες Ιωνίας 0-7

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Ιωνικός 3-0

Δόξα Ελπίδας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 9-1

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Ευόσμου 1-0
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 4-1

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0-0

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Κολχικού 0-7

Κισσός Χορτιάτη – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Ρετζικίου 0-8
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 4-0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4-2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – Μπέμπηδες 2000 0-1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ 2004 4-1
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 7-1

Αστέρια – Εθνικός Πυλαίας 1-2

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0-5

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)1-2

Μακεδών Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ 3-0

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 6-0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ 2-1

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Ευόσμου 3-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)
————————————
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Μακεδονικός 5-2

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA 2-1

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ντίνος Κούης 0-6

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) 1-2
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΑΕ Φαλήρου 1-1
Σάντος – Ερμής Καλαμαριάς 3-2
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής 3-3
Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας 4-2
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ
————————————
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 1-6
Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ 2006 2-12
ΑΕ Ρετζικίου – Κανονιέρηδες 3-1
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – Ακρίτες Συκεών 5-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Παύλος Μελάς 8-4
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER
————————————
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 1-4
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΒΑΟ 5-1
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας 2-2
Αίας Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης 3-2
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης 0–3
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ
————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μπέμπηδες Ιωνίας 0-3
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Γέφυρας 8-0
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Ιωνικός 3-3
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 8-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
————————————
Δόξα Αδένδρου – Αξιός Ανατολικού 1-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-5
Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Χαλάστρας 1-1
ΑΕ Νέων Σίνδου – Καμπανιακός 5-0
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ
————————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Κεραυνός Κολχικού 0-5
Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ 7-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ 1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – Μακεδονικός Λητής 3-0