Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των Νέων της Football League!

109

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη το μεσημέρι η κλήρωση του πρωταθλήματος των Νέων της Football League. Το πρωτάθλημα έχει χωριστεί σε 4 ομίλους, προκειμένου να μειωθούν και τα έξοδα των ομάδων για τις μετακινήσεις τους, ενώ η σέντρα έχει οριστεί για τις 22 Ιανουαρίου σε όλους τους ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Football League Νέων:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Απόλλων
Καλλονή – Πανελευσινιακός

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Σπάρτη – Αχαρναϊκός
Πανελευσινιακός – Καλλιθέα
Απόλλων – Καλλονή

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
Σπάρτη – Πανελευσινιακός
Απόλλων – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Καλλονή

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός – Απόλλων
Καλλιθέα – Αχαρναϊκός
Καλλονή – Σπάρτη

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Απόλλων – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Πανελευσινιακός
Καλλονή – Καλλιθέα

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Σπάρτη – Καλλιθέα
Απόλλων – Αχαρναϊκός
Πανελευσινιακός – Καλλονή

7η αγωνιστική (1 Μαρτίου)
Αχαρναϊκός – Σπάρτη
Καλλιθέα – Πανελευσινιακός
Καλλονή – Απόλλων

8η αγωνιστική (12 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός – Σπάρτη
Καλλιθέα – Απόλλων
Καλλονή – Αχαρναϊκός

9η αγωνιστική (19 Μαρτίου)
Απόλλων – Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Σπάρτη – Καλλονή

10η αγωνιστική (26 Μαρτίου)
Σπάρτη – Απόλλων
Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Καλλονή

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Αιγινιακός – Άρης
Πανσερραϊκός – Πανθρακικός
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Άρης – Πανσερραϊκός
Πανθρακικός – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Αιγινιακός

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
Πανσερραϊκός – Αιγινιακός
Αγροτικός Αστέρας – Άρης
Ρεπό: Πανθρακικός

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
Αιγινιακός – Αγροτικός Αστέρας
Άρης – Πανθρακικός
Ρεπό: Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Πανθρακικός – Αιγινιακός
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Άρης – Αιγινιακός
Πανθρακικός – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (1 Μαρτίου)
Πανσερραϊκός – Άρης
Αγροτικός Αστέρας – Πανθρακικός
Ρεπό: Αιγινιακός

8η αγωνιστική (12 Μαρτίου)
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Άρης – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Πανθρακικός

9η αγωνιστική (19 Μαρτίου)
Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός
Πανθρακικός – Άρης
Ρεπό: Πανσερραϊκός

10η αγωνιστική (26 Μαρτίου)
Αιγινιακός – Πανθρακικός
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Άρης

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία – Παναιγιάλειος

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Λαμία

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
Τρίκαλα – Παναιγιάλειος
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Λαμία

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία – Τρίκαλα

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)
Κισσαμικός – ΟΦΗ
Ρεπό: Χανιά

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)
Χανιά – Κισσαμικός
Ρεπό: ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ – Χανιά
Ρεπό: Κισσαμικός

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ – Κισσαμικός
Ρεπό: Χανιά

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)
Κισσαμικός – Χανιά
Ρεπό: ΟΦΗ

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)
Χανιά – ΟΦΗ
Ρεπό: Κισσαμικός

newsacademies.gr