ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (21 & 22/1)

92

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 21 – 22 Ιανουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ( 8η αγωνιστική ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ακαδημία Μίκρας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Ι.

΄Ηφαιστος Θέρμης – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤ.

ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Σάντος
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ : ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Μαντουλίδης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

Νίκη Ευκαρπίας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (παλιό) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

Εθνικός Μετεώρων – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ.

ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – FC. ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 9.00

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑNDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο Νεάπολης (πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

ΑΕ Ρετζικίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Ιωνικός – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΙΠΠΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ελευθεριακός 3 – 0 Α.Α.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 3 – 0 Α.Α.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ/ρου Νεάπολης (1) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 12.00
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄ Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

ΡΕΠΟ : ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (Μυγδώνειο) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (5η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Άρης Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (10η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Σάντος – Ντίνος Κούης (1)
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (8η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Άρης Θεσσαλονίκης – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (11η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΠΑΟ Κουλούρας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)(πλαστ) ώρα : 13.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστ) ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλία) ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (παραλία) ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

BARCELONICA – Σάντος
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

Εθνικός Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Πανόραμα
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός Μετεώρων – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών (2)
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 10.30

Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ Α.
Νίκη Ευκαρπίας – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.30
Α΄Βοήθειες : ΤΖΗΚΑ Ε.

ΡΕΠΟ : ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΛΠΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)(χόρτο) ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

Μπέμπηδες Ιωνίας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΡΕΠΟ : ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αξιός Ανατολικού – Καμπανιακός
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Φιλύρου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ Θ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΜΙΞΑΦΕΝΤΗ Γ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

Αστέρια – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ Ε.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 13.30

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ)(πλαστ) ώρα : 14.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

Νικόπολη ΑΜΣ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ Ι.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2005
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 10.30
(ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) Α΄Βοήθειες : ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Πρωταθλητές Πεύκων – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRIΝΗΑ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα : 12.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Μαραθώνας – ΑΕ Φαλήρου – ώρα : 10.15
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 12.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 11.30
ΠΑΟΝ Επιβατών – Σάντος – ώρα : 14.00
Ερμής Καλαμαριάς – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ώρα: 15.15
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ Α.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Παύλος Μελάς – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα 12.45
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 10.15
Εθνικός Μετεώρων – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 14.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 15.15
Κανονιέρηδες – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα : 11.30
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ντίνος Κούης – ΒΑΟ – ώρα 11.30
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.45
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 Α.Α.
Αίας Ευόσμου – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΝΑΒΟΛΗ
Δόξα Ελπίδας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα : 14.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ώρα : 12.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα : 11.00
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 14.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ- ώρα : 10.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Μπέμπηδες Ιωνίας – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ώρα : 10.15
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – Ιωνικός – ώρα : 12.45
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 11.30
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Αξιός Ανατολικού – Καμπανιακός – ώρα : 10.15
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα : 11.30
Αναγέννηση Προχώματος – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 14.00
Δόξα Αδένδρου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 9.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 – ώρα : 10.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Νικόπολη ΑΜΣ – ώρα : 9.30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα : 10.45
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστ) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός
Γήπεδο Δημ.Ευόσμου ώρα : 9.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 12.00
ΑΡΗΣ 2007 – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.00
Πρωτέας Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ώρα : 11.00
Α’ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

ΡΕΠΟ : ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 12.00
Μακεδονικός Λητής – Ντίνος Κούης – ώρα : 11.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 13.00
Μακεδών Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 14.00

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 12.00
ΑΟ Μεσήμβριας – Ιωνικός – ώρα : 11.00
ΡΕΠΟ :ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
Α’ Βοήθειες : ΧΑΣΧΑΠΗΣ Σ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 12.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων – ώρα : 11.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 12.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 13.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 13.00
Α’ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 12.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αναγέννηση Επανομής – ώρα : 13.00
ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 12.00
Διόνυσος Μαλακοπής – Αχιλλέας Περαίας – ώρα 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ Α.

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2)
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Φοίνικας Πολίχνης – ώρα : 13.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 11.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 14.00
Εθνικός Ευόσμου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα : 12.00
Ντίνος Κούης – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 15.00
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 14.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων – ώρα : 13.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 12.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 13.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ Α.