ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (21/1)

96

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (21/1) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

 ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 1 – 2 (Από αναβολή)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 5 – 0

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 2 – 0

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 6 – 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ (3) : 1 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 4 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 5 – 1

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ :  6 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 2 – 12

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 4 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 3 – 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 1 – 3

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) : 3 – 1

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 3

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – FC ΤΟΥΜΠΑΣ : 6 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 : 0 – 1

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 4 – 2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 – 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) : 3 – 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) : 0 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 3

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 6 – 1

ΣΑΝΤΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 4 – 1

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 6 – 1

ΠΑΟΝΕ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 1 – 1

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 1 – 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 4 – 0

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 5 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

BARCELONICA – ΣΑΝΤΟΣ : 6 – 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 2

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 – 2

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 1 – 6

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 0 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 6 – 0

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 4 – 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 8 – 1

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 – 1

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 0

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 10 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 2 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 4 – 4

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ 2004 : 2 – 2

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 1 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 1

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 4 – 0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 1 – 3

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 5 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 5 – 1

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 2 – 0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 4

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 0 – 3

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) : 1 – 8

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 3 – 0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 0 – 5

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 0 – 7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 4 – 3

ΠΑΟΝΕ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 4

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 5 – 7

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΑΟΚ 2006 : 1 – 9

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 – 8

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 1 – 6

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 2 – 6

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΒΑΟ : 4 – 0

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 3 – 7

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 – 2

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 1 – 0

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 2 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 0 – 8

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 1 – 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 0 – 4

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 3 – 4

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 5

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ : 4 – 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 9 – 0

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 6