ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (28 & 29/1)

115

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 28 – 29 Ιανουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (12η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟΚ
Γήπεδo ΠΕΡΑΙΑΣ              ώρα : 09.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Σάντος
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :12.00
Α΄Βοήθειες : ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ώρα :09.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :09.00
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Πυρσός Αγίας Τριάδας 0 – 3 α/α

Αετός Βασιλικών – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο ΛΑΚΚΙΑΣ              ώρα :09.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)              ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)         ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

 

ΡΕΠΟ : ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Σάντος – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Μαραθώνας – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ        ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Πανόραμα – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :13.30
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (Π)       ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ           ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Παύλος Μελάς – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)   ώρα : 09.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΟΥΠΟΛΗΣ         ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) /ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Ελευθεριακός – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001       0 – 3 Α.Α.

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ      ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

Κανονιέρηδες – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ             ώρα : 09.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

Αίας Ευόσμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ              ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) / ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – ΓΣ Ηλιούπολης 0 – 3 Α.Α.

 

ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ                ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 3 – 0 Α.Α.

Ελπίδες Χαλάστρας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔ.)      ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                ώρα : 12.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ          ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΒΡΑΣΝΩΝ           ώρα : 13.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Λητής 0 – 3 Α.Α.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ        ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Μπέμπηδες 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ)         ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (12η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ) ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)   ώρα : 16.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΡΕΠΟ : ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2)
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ                ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ        ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ        ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ         ώρα : 11.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Πανόραμα – BARCELONICA
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ ΖΟΥΧΙΡ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Εθνικός Μετεώρων – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ        ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ             ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Μακεδονικός – ΒΑΟ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα :12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΕΛΠ. ΕΥΟΣΜΟΥ                ώρα : 09.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ελπίδες Ηλιούπολης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ             ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ           ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

Παύλος Μελάς – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)   ώρα : 13.30

 

ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ιωνικός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΙΠΠ. ΟΜΙΛΟΥ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Κανονιέρηδες – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Καμπανιακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔ) ώρα :10.00
Α΄Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ομόνοια Σίνδου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ                ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ           ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ       ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΑΕ Ρετζικίου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Κισσός Χορτιάτη – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ           ώρα :10.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ            ώρα : 13.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Κεραυνός Κολχικού – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ          ώρα : 09.30
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)   ώρα : 15.00

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ                ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ        ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Εθνικός Πυλαίας – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αστέρια
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :13.30
Α΄Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ        ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ                ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ              ώρα :12.00
Α΄Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 10.30
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Νικόπολη ΑΜΣ – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα : 10.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΕΛΠ. ΕΥΟΣΜΟΥ                ώρα : 11.00
Α΄Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)   ώρα : 12.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

Ντίνος Κούης – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα : 15.00
Α΄Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα : 12.00
Α΄Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ)   ώρα : 10.30

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Μαραθώνας – ώρα : 12.45

ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 10.15

Ερμής Καλαμαριάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ώρα : 11.30

Αναγέννηση Επανομής – Σάντος              0 – 3 A.A

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – Παύλος Μελάς – ώρα : 14.00

ΠΑΟΚ 2006 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα : 10.15

Κανονιέρηδες – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 11.30

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 12.45

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHΑ – ώρα : 15.15

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ντίνος Κούης – ώρα : 14.00

ΒΑΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα : 12.45

Δόξα Ελπίδας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα : 10.15

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 11.30

Εθνικός Ευόσμου – Αίας Ευόσμου 0 – 3 α/α
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ώρα : 13.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα 13.00:

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΤΡΟΥ – ώρα : 11.00

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα : 10.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ώρα : 12.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 11.30

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) 0 – 3 Α/Α

Ιωνικός – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 14.00

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 14.00

Καμπανιακός – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα : 11.30

Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 10.15

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – Κεραυνός Κολχικού – ώρα :12.45

Μακεδονικός Λητής – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ώρα : 11.30

ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα : 11.30

Νικόπολη ΑΜΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ        ώρα : 17.00
Α΄Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30
Α΄Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μαραθώνας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα : 09.00
Α΄Βοήθειες : ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΕ Ρετζικίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα : 11.00

Εθνικός Μετεώρων – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 12.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 11.00

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ 2007 – ώρα : 12.00
Α’ Βοήθειες : ΛΙΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ

 

ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης – ώρα : 13.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ντίνος Κούης – ώρα : 12.00

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 11.00

Εθνικός Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 10.00

 

ΡΕΠΟ : ΑΤΕΡΜΩΝ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 12.00

Ιωνικός – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ώρα : 12.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 10.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα : 11.00

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα :11.00

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 10.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

Αναγέννηση Επανομής – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα :13.00

Μπέμπηδες 2000 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα :12.00

Διόνυσος Μαλακοπής – ΑΕ Πυλαίας – ώρα : 13.00

Αχιλλέας Περαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 14.00

Φοίνικας Πολίχνης – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 10.00

Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 11.00

Πρωτέας Ευόσμου – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 13.00

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 12.00

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα : 11.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 13.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :11.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 12.00

ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :13.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ