ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (28/1)

140

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (28/1) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 3 – 3

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 4 – 0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 2

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΝΕ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 9 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 0 – 2

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 2 – 9

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) : 2 – 2

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 2

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 1

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ : 0 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 9 – 0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 7 – 1

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 : 3 – 0

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 5

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 – 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) : 2 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 3

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 : 0 – 3

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 8

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ : 0 – 2

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 6 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 4 – 2

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 3 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 8 – 0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 0 – 2

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) : 3 – 0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 1 – 1

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 2 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 6 – 0

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 3 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 8

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 2 – 3

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 : 2 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 2

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 1

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΣΑΝΤΟΣ : 0 – 6

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 3 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : 3 – 2

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 1 – 2

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΝΕ : 0 – 5

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 2 – 5

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 4 – 5

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΣΑΝΤΟΣ : 2 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 2

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – BARCELONICA : 0 – 3

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 12 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 0 – 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 6

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 2

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 2 – 2

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 1 – 0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΒΑΟ : 1 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 3 – 0

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 1 – 7

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 5 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : 2 – 0

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 2 – 3

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 0 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 2 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 3 – 1

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 1 – 8

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 7 – 0

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 – 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 2 – 4

 

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ 2004 : 0 – 5

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 1 – 1

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 : 1 – 5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 1 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 5 – 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 4 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 6 – 1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΑΤΕΡΜΩΝ : 3 – 3

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) : 2 – 3

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 8 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) : 4 – 4

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 6 – 1

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 2 – 1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 1 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 5 – 1

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 5 – 2

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 : 0 – 11

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΝΕ : 9 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 4 – 8

ΠΑΟΚ 2006 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 : 12 – 0

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 3 – 2

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA : 3 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 3 – 5

ΒΑΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 0 – 6

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 7 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 4 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : 1 – 0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) : 0 – 3

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 0 – 5

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 9 – 1

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 2 – 0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 4 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 0 – 3

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 0 – 5

ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 2

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 2 – 3