ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (4 & 5/2)

33

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 4 – 5 Φεβρουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων. 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (13η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30

ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 10.30

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 10.30

ΠΑΟΚ – Σάντος 0 – 3 α/α
 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 15.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 – 3 α/α

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 09.00

΄Ηφαιστος Θέρμης – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Αριστοτέλης – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 15.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 13.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 09.00

ΑΕ Κρήνης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα : 11.00

ΡΕΠΟ : ΣΑΝΤΟΣ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 12.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 09.00

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 16.30

Μαντουλίδης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 10.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 09.30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 09.00

Φοίνικας Πολίχνης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 10.30

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Παύλος Μελάς
Γήπεδο Α ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 09.00

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα : 09.00

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 10.30

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 09.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (Π) ώρα : 09.30

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 13.00

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ελευθεριακός – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0 – 3 α/α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ) ώρα : 11.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 13.30

Ιωνικός – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ (ΔΙΑΒΑΤΩΝ) ώρα : 11.30

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 3 – 0 α/α

ΓΣ Ηλιούπολης – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00

Δόξα Ελπίδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα : 10.30

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) 3 – 0 α/α

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ώρα : 10.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (Π) ώρα : 10.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 10.30

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικός Λητής – ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα : 10.00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (12η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 09.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 12.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :09.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 12.00

Σάντος – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (13η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30

Αρης Θεσσαλονίκης – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 13.30

Σάντος – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 15.00

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 09.00

ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 13.30

ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30

Θρίαμβος Ταγαράδων – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα : 12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ(ΠΛ) ώρα : 10.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2) – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 12.00

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Σάντος – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Πανόραμα
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 09.00

BARCELONICA – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 09.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 13.30

Μπέμπηδες 2000 – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 15.00

Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 10.30

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (Π) ώρα : 11.00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30

ΒΑΟ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 09.00

Μακεδονικός – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 12.00

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα : 12.00

Νικόπολη ΑΜΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 11.00

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Εθνικός Ευόσμου – ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Ευκαρπίας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 12.00

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 11.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα : 09.00

Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΕΛΠ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 11.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 09.00

ΡΕΠΟ : ΙΩΝΙΚΟΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 12.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – Καμπανιακός
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (Π) ώρα : 12.00

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ ώρα : 12.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ ώρα : 10.00

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα : 12.30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 13.30

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 12.00

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 10.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 16.30

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 09.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 10.30

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 15.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα : 15.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο PLANET ώρα : 14.30

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 09.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρια
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 13.30

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 09.30

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΤΕΡΜΩΝ) ώρα : 12.30

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :10.30

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο Α. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 15.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα : 09.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 13.30

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 13.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα : 12.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜ – ώρα : 10.15
Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 14.00
Μπέμπηδες 2000 – Αναγέννηση Επανομής 3 – 0 Α.Α.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα : 11.30
Σάντος – ΑΕ Φαλήρου – ώρα : 12.45
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα : 12.45
Παύλος Μελάς – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα : 09.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Ακρίτες Συκεών – ώρα :14.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – Κανονιέρηδες – ώρα : 11.30
ΑΕ Ρετζικίου – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα : 10.15
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα : 12.45
Ντίνος Κούης – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα : 09.00
Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης 0 – 3 Α.Α.
Αίας Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας – ώρα : 10.15
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΒΑΟ – ώρα : 11.30
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ώρα :09.00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ώρα : 10.00
ΕΔΕΣΑΪΚΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα : 12.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ώρα :13.00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα :13.00
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ώρα : 14.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ώρα : 10.30
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ώρα : 11.45
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 3 – 0 a/a
Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός – ώρα : 13.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα : 10.15
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα : 11.30
Δόξα Αδένδρου – Καμπανιακός – ώρα : 12.45
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα : 14.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Κεραυνός Κολχικού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ώρα : 12.45
Νίκη Ευκαρπίας – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ώρα : 11.30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 11.30
Νικόπολη ΑΜΣ – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ώρα : 12.45
 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 09.30

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (12η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα : 11.00

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 13.00
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 12.00
Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.00
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ώρα : 11.00
ΑΡΗΣ 2007 – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 11.00

ΡΕΠΟ : Κεραυνός Ωραιοκάστρου
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 13.00
Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 12.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 11.00
Μακεδονικός Λητής – Μακεδών Ευόσμου – ώρα : 10.00
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα :
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (1) – ώρα : 12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 11.00

ΡΕΠΟ : Δόξα Αδένδρου
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 11.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 10.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (3) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ώρα : 11.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 12.00
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

Αναγέννηση Επανομής – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 13.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 12.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – Αχιλλέας Περαίας – ώρα : 13.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Πυλαίας – ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ : Διόνυσος Μαλακοπής
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Ελπίδες Ηλιούπολης – Φοίνικας Πολίχνης – ώρα: 11.00
Ακρίτες Συκεών – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα: 10.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα: 14.00
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ντίνος Κούης – ώρα: 12.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Εθνικός Ευόσμου – ώρα: 13.00
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα: 13.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα: 11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα: 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα: 12.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα: 11.00