ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (4/2)

165

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (4/2) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας. 

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 4

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 3

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 3 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 4

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΠΑΟΝΕ : 3 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 0 – 3

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 0 – 1

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 1 – 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 2

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 8 – 0

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 1 – 10

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ (3) : 2 – 3

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 – 6

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 0

Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 4

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 – 3

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 – 2

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 – 5

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 1 – 3

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) : 1 – 1

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 1

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 0 – 0

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 – 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 4 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) : 0 – 3

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) : 3 – 0

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 6 – 5

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 2 – 0

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 0 – 1

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 2 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 3 – 1

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 : 1 – 2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 7

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 3

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 5 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 : 5 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 1 – 2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 2 – 5

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) : 0 – 8

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 1 – 1

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 2 – 0

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 3 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 3

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 – ΠΑΟΝΕ : 1 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 12

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 – 1

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 0 – 4

BARCELONICA – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 1

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 1

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 4 – 4

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 8 – 1

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 6 – 0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 0 – 1

ΒΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 5 – 0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 4 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 4 – 7

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 4

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 0 – 5

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 6 – 0

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 2

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 1 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 2 – 0

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 4 – 1

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 1 – 0

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 0 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 1 – 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 6

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 3 – 2

 

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 5 – 0

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 7 – 0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 1 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 4 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 – 4

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 5 – 0

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 1 – 9

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 2

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 1

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 3 – 1

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 0 – 7

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 4 – 0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 1 – 7

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 7 – 0

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 8

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 3 – 0

ΠΑΟΝΕ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 4

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 0 – 4

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 0 – 7

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 : 5 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 12

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 4 – 2

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΠΑΟΚ 2006 : 0 – 4

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 1 – 9

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 3 – 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 3

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 0 – 2

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΒΑΟ : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) : 1 – 1

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) : 1 – 0

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 3 – 0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 2 – 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 1 – 4

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 0 – 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 4 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 2 – 5

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) : 1 – 9

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 1

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ : 0 – 4