ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (11 & 12/2)

145

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 11 – 12 Φεβρουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (14η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ 3 – 0 Α.Α.

Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

Σάντος – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (Χόρτο) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΛΑΚΚΙΑΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΤΙΑΚΗ

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ 0 – 3 Α.Α.

Ηφαιστος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Αστέρας Ραιδεστού – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 14 – 02 – 2017

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 16.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Μαραθώνας – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Μέντεκας Καλαμαριάς – Σάντος
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ : ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (Πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Πανόραμα
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (Πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.30
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕ Φιλύρου – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ

Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα : 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (Πλαστ) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

Κανονιέρηδες – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΚΑΝΙΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

Ιωνικός – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΑΕ Ρετζικίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) /ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ– Ελευθεριακός 3 – 0 Α.Α.
 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) 0 – 3 Α.Α.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (Πλαστ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (Παλιό) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (13η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦ.

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (Πλαστ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (14η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

Ντίνος Κούης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (Πλαστ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (Πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΙΑΝΤΗΣ

ΡΕΠΟ : ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΤΙΑΚΗ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (Παραλία) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΙΟΛΑ Τ.

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Σάντος
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πανόραμα
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Πυρσός Θεσσαλονίκης – BARCELONICA
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Εθνικός Πυλαίας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (Πλαστ) ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Παύλος Μελάς – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (Πλαστ) ώρα : 9.30

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΗΚΑΣ

Φοίνικας Πολίχνης – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (Πλαστ) ώρα : 11.00

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (Νέο) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

Μπέμπηδες Ιωνίας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (Χόρτο) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Καμπανιακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ώρα : 12.30
ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ Α΄ Βοήθειες :ΗΛΙΑΔΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κισσός Χορτιάτη – Έσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Σάντος 2004 – ΠΑΟ Κουλούρας
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Αστέρια – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ

Εθνικός Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (Πλαστ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Πρωτέας Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (Πλαστ) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΑΝΤΗΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

Εθνικός Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (Πλαστ) ώρα : 12.30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Μαραθώνας – ώρα : 10.15
ΑΕ Φαλήρου – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ώρα : 11.30
Σάντος – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 12.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Αναγέννηση Επανομής 3 – 0 Α.Α.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – Παύλος Μελάς – ώρα : 14.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.30
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ώρα : 12.45
ΠΑΟΚ 2006 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 09.00
Κανονιέρηδες – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 10.15
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ντίνος Κούης – ώρα : 9.00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 10.15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Αίας Ευόσμου – ώρα : 12.45
ΒΑΟ – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 Α.Α.
Δόξα Ελπίδας – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα : 13.00
ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ώρα : 09.00
ΕΔΕΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ– ώρα : 10.00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ώρα : 12.00
ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ– ώρα : 14.00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ώρα: 09.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 11.00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 12.15
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 13.30
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Ιωνικός 0 – 3 Α.Α.
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 10.15
Αναγέννηση Προχώματος – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 12.45
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 11.30
Καμπανιακός – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Κολχικού – ώρα : 10.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 9.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ – ώρα : 10.45
Μακεδονικός Λητής – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΚΡΗΝΗΣ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) / ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης – ώρα : 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ – ώρα : 12.00
Ακρίτες Συκεών – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ώρα : 11.00
ΑΕ Ρετζικίου – Μακεδονικός Λητής – ΑΝΑΒΟΛΗ
Α’ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ώρα :09.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Μακεδών Ευόσμου – ώρα : 10.00
Ντίνος Κούης – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 11.00
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 13.00
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (Η 2η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Αδένδρου – ώρα : 10.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 10.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 11.00
Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ( 2η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ& ΚΑΙ Η 3η ΣΤΑ ΚΥΜΙΝΑ)

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ώρα : 11.00
Ομόνοια Σίνδου – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα : 12.00
Ιωνικός – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 12.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

ΡΕΠΟ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΑΕ Πυλαίας – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα : 13.00
Διόνυσος Μαλακοπής – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα :12.00
Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Επανομής – ώρα :13.00
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 13.00
Ντίνος Κούης – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 09.00
Πρωτέας Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 10.00
Φοίνικας Πολίχνης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα : 11.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 12.00
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ( 14η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ & Η 15η ΣΙΝΔΟ)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 13.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα : 13.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 12.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :12.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα : 11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ