ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (11/2)

140

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (11/2) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 1 – 3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 0 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 5 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 3 – 2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 1 – 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 0 – 2

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 9

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 3

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 0 – 6

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 2

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 3 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ : 2 – 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 4 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 3 – 3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) : 3 – 3

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) : 3 – 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 1 – 2

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – FC ΤΟΥΜΠΑΣ : 6 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 : 1 – 5

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 1 – 1

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ : 0 – 2

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 4 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 2 – 5

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 1

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 : 1 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 6 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 3

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΣΑΝΤΟΣ : 0 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 0

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 5 – 0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΣΑΝΤΟΣ : 0 – 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 2 – 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 4 – 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 1 – 5

ΠΑΟΝΕ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 1 – 3

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 6 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ : 10 – 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 7 – 1

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – BARCELONICA : 5 – 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 5 – 0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 4 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 1

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 6 – 1

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 1 – 7

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 2 – 2

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 5

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 0 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣΤΕΡΙΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 2 – 0

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 12 – 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 0 – 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 4

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 0

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 7 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 3

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 1 – 6

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 3 – 0

 

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΝΕ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 4 – 4

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 3 – 1

ΣΑΝΤΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 3 – 1

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 – 3

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 7

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA : 2 – 3

ΠΑΟΚ 2006 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 5 – 2

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 4 – 5

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 3 – 3

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : 0 – 0

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 2 – 1

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 9 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 1 – 2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 3 – 0

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 2 – 1

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 1 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 2 – 9

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 3 – 1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ : 0 – 4