ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (18 & 19/2)

142

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 18 – 19 Φεβρουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

 

 

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (15η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Σάντος

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα : 09.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα : 09.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ

 

ΠΑΟΚ – ΑΠΕ Λαγκαδά 0 – 3 α/α

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ       ώρα : 10.30

Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)              ώρα : 09.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης             3 – 0 α/α

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ        ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

Αριστοτέλης – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Σάντος

Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα : 09.00

Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Πανόραμα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ              ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΕ Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

 

Μαντουλίδης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001

Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

Νικόπολη ΑΜΣ – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

 

Ακρίτες Συκεών – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ)          ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

 

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Παύλος Μελάς

Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ           ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :09.00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ      ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

Εθνικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

 

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – FC ΤΟΥΜΠΑΣ

Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ)          ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ιωνικός

Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ

 

Κανονιέρηδες – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)

Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ             ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Ελευθεριακός 3 – 0 α/α

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα :12.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0 – 3 α/α

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ)               ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ

 

ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ             ώρα :10.00

Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ

 

Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ                ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

 

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)         ώρα :11.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων            0 – 3 α/α

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Κριθιάς – Κεραυνός Κολχικού         0 – 3 α/α

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ ώρα :12.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο ΣΤΑΥΡΟΥ             ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (14η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο ΕΚΟ(ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)          ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002

Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ    ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ    ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Σάντος

Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2

Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (15η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Σάντος – Άρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ντίνος Κούης

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :15.00

Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑΣ

 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :18.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

ΡΕΠΟ : ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ      ώρα :11.30

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

 

Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα :12.30

Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)              ώρα :11.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

 

Πανόραμα – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004

Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ              ώρα : 12.00

Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

Σάντος – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

BARCELONICA – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ       ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :16.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Μαραθώνας

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

 

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ            ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΑΒΑ Χ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)

Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ)          ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ

 

Ιωάννης Παπάφης – ΒΑΟ

Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ      ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδονικός

Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

 

Εθνικός Μετεώρων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ        ώρα :10.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ           ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

 

Παύλος Μελάς – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική από ΑΝΑΒΟΛΗ)

Νικόπολη ΑΜΣ – ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1

Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες ΗΛΙΑΔΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Μπέμπηδες Ιωνίας

Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Ιωνικός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα :10.00

Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Κανονιέρηδες – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ             ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

Αίας Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ              ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ

 

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ    ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ

 

Καμπανιακός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)         ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ          ώρα :13.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα :11.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ        ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ           ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :12.00

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004

Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα :14.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ        ώρα :15.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

 

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αστέρια

Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα :15.00

Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα : 09.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Νικόπολη ΑΜΣ

Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :13.30

 

Μακεδών Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00

Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)

Γήπεδο ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΤΕΡΜΩΝ)              ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005

Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :12.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Μακεδονικός – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ                ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Ντίνος Κούης

Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ                ώρα :15.00

 

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2)

Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ        ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)             ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Μαραθώνας – ώρα :14.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Σάντος- ώρα :10.15

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΝ Επιβατών- ώρα :11.30

ΑΕ Φαλήρου – Μπέμπηδες 2000- ώρα :12.45

Ερμής Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής      3 – 0 α/α

Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΟΤΙΔΟΥ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Ακρίτες Συκεών – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα :09.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα :10.15

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :11.30

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα :14.00

Κανονιέρηδες – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα :12.45

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα :11.30

Εθνικός Ευόσμου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 0 – 3 α/α

Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα :12.45

Ντίνος Κούης – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα :09.00

Δόξα Ελπίδας – ΒΑΟ – ώρα :10.15

Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ώρα :11.00

ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 – ώρα :09.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ώρα :12.00

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα :13.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΔΕΣΑΪΚΟΣ- ώρα :10.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 3 – ώρα :14.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικο – ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Λητής – ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (15η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα : 09.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Σάντος

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 14.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)

Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες: ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :15.30

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΣΑΝΤΟΣ 2004

Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΟΤΙΔΟΥ

 

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 12.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 11.00

ΑΣ ΑΡΗΣ – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 11.00

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ- ώρα : 12.00

Α’ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Ελπίδες Ηλιούπολης – Μακεδονκός Λητής – ώρα : 09.00

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1 – ώρα : 11.00

Μακεδών Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου – ώρα : 13.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Ντίνος Κούης – ώρα : 12.00

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ (Η 3η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ)

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 12.00

Δόξα Αδένδρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 12.00

ΑΟ Μεσήμβριας – Μακεδονικός Γέφυρας- ώρα : 11.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα : 11.00

Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ ( 3η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ)

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα : 12.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 13.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα :12.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :13.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΡΕΠΟ : ΙΩΝΙΚΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

Αχιλλέας Περαίας – Μπέμπηδες 2000 – ώρα :12.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – Διόνυσος Μαλακοπής – ώρα :12.00

Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Πυλαίας – ώρα :13.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :13.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΟΤΙΔΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1)

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα : 13.00

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ντίνος Κούης – ώρα :12.00

Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα :11.00

Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα :10.00

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ( 15η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ)

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :11.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα :13.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα :13.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα :11.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ