ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (18/2)

145

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (18/2) όλες οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 2 – 0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 3

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 0 – 2

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 4 – 2

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 2

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 11 – 0

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 7 – 1

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 0 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΣΑΝΤΟΣ : 4 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) : 11 – 1

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 6 – 1

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 3

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1

Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 4 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 : 2 – 2

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 5 – 4

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 5 – 1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 3 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 5

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 6 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 – 1

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – FC ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 2

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 – 0

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) : 6 – 0

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 – 0

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 2 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 2 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 2 – 4

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 0 – 3

ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 4

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 2 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 0 – 3

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 1 – 6

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 – 3

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 0

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 11 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 : 0 – 4

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΝΤΟΣ : 2 – 2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 : 2 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 10 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 4

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 3 – 4

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 : 1 – 2

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 4 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 3 – 1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 3 – 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 1 – 2

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΑΟΝΕ : 1 – 3

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 9 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 4

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 0 – 6

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 7

BARCELONICA – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 3

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 4 – 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 10

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 3 – 0

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΒΑΟ : 0 – 8

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 0 – 7

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 0 – 11

ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 4 – 6

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 2 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : 1 – 0

ΙΩΝΙΚΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 0

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 1

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 – 7

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 2 – 0

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 0 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 1

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 – 2

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 3 – 2

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 – 3

 

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 0 – 13

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 0

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 3 – 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 0 – 8

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 3 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 4 – 1

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 1

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 6 – 4

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 0

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) : 2 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 1 – 2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 3

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) : 3 – 0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 16 – 0

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 5

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟΝΕ : 3 – 1

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 5 – 1

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 1 – 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 : 6 – 0

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 10 – 0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 4 – 4

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΠΑΟΚ 2006 : 1 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 1 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 0 – 3

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 3

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 7 – 2

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΒΑΟ : 1 – 3