ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (25/2)

138

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σάββατο 25 Φεβρουαρίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝ Επιβατών 3 – 0 α/α

 

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ

Γήπεδο ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ         ώρα :10.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία               (ΠΕΜΠΤΗ 23/2/17) και ώρα :16.00

Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ      

Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ήφαιστος Θέρμης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ       ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Σάντος – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα :11.30

Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Μαραθώνας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Αριστοτέλης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

Μαντουλίδης – ΣΑΝΤΟΣ (3)

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ       ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Πανόραμα

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :13.30

Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ            ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

 

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ)          ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ

 

Εθνικός Μετεώρων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)

Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ        ώρα :10.00

Α΄ Βοήθειες :ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΙΝΑ

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA

Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Εθνικός Αστέρας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου ( ΠΕΜΠΤΗ 23/2/17) και ώρα :20.30

Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Ελευθεριακός – Ιωνικός 3 – 0 α/α

 

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – Κανονιέρηδες

Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ             ώρα :11.00

Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

ΑΕ Ρετζικίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ        ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝ

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2)

Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα 13.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (2) 3 -0 α/α

 

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)

Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ(ΠΑΛ.) ώρα :12.30

Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

Αίας Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ              ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2)

Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα : 12.30

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ 2004

Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)         ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ           ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ      ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κανονιέρηδες – Ιωνικός

Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ             ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο ΣΙΝΔΟΥ                ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες :ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ                ώρα :12.30

Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005

Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ            ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ  ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

Αστέρια – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝ

 

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005

Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)  ώρα :10.30

Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΤΕΡΜΩΝ

Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ) ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        ώρα :09.30

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)

Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.00

 

Πρωτέας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ)         ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Νικόπολη ΑΜΣ

Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)         ώρα :12.00

Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Αναγέννηση Επανομής – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0 – 3 Α.Α.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :12.45

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ώρα :11.30

Μαραθώνας – Σάντος – ώρα :10.15

Ερμής Καλαμαριάς – ΑΕ Φαλήρου – ώρα :09.00

Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦ. ΣΩΤΗΡΙΑ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – Παύλος Μελάς- ώρα :12.45

ΠΑΟΚ 2006 – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα :14.00

ΑΕ Ρετζικίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα :11.30

Εθνικός Μετεώρων – Ακρίτες Συκεών – ώρα :10.15

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – Κανονιέρηδες – ώρα :09.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Αίας Ευόσμου – Ντίνος Κούης- ώρα :12.45

ΒΑΟ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα :09.00

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 Α.Α.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα :10.15

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – Δόξα Ελπίδας – ώρα :11.30

Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ