ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (25/2)

121

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (25/2) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 1 – 2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 1 – 7

 

 

ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 7 – 0

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 5 – 3

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 0

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) : 0 – 1

Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ (3) : 0 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 – 2

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 2

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 7

 

 

ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 3

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 1 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) : 0 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 0

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 2 – 1

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ (2) : 3 – 2

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2001 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 3 – 1

 

 

ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 0

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 2 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 0

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 6

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 8 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 3 – 0

 

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 4 – 1

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 3 – 0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 5

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 0 – 10

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 3 – 0

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 2

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 2 – 0

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 10 – 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 7 – 7

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 4 – 0

ΠΑΟΝΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 : 0 – 11

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 0 – 17

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 2 – 6

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 6 – 3

ΠΑΟΚ 2006 – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 5 – 0

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 2 – 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 7

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 10

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 5

ΒΑΟ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 1 – 9

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 3

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 5 – 2