ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (4 & 5/3)

119

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 4-5 Μαρτίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (16η αγωνιστική)

Σάντος – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΟΚ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0 – 3 Α.Α.
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας – Σάντος (2)
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

Αετός Βασιλικών – TOR TRE TESTE
Γήπεδο Αγίου Αντωνίου ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 (2) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αινείας Ακαδημία Ποδ/ρου – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Άρης Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Σάντος (3) – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 4ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Εθνικός Πυλαίας ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 07 – 03 – 2017
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα :16.00

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Μαντουλίδης ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 08 – 03 – 2017
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :16.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ντίνος Κούης 2001
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

ΑΕ Φιλύρου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 6ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΑΕ Ρετζικίου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ (ΕΠΣΜ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 7ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Ακαδηίια Ποδ/ρου Νεάπολης (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα :12.00
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 8ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

OLYMPIAN Κατερίνης – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Κεραυνός Κολχικού – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (15η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Αρης Θεσσαλονίκης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σάντος – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (16η αγωνιστική)

Σάντος – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ντίνος Κούης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας –Ποσειδώνας Καλαμαριάς (2)
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙ
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Θερμαϊκός Θέρμης – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΝΤΛΕΝΑ

BARCELONICA – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

Σάντος – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Παύλος Μελάς
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ ώρα :12.00

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ ώρα :10.30

Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΧΟΡΤΟ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ

Αίας Ευόσμου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο PLANET ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ ΑΥΡΑ

Εθνικός Πυλαίας – Αστέρια
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ ώρα :13.30

ΑΤΕΡΜΩΝ – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΤΕΡΜΩΝ) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

Νικόπολη ΑΜΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Εθνικός Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :10.15
ΑΕ Φαλήρου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ώρα :11.30
Ερμής Καλαμαριάς – Σάντος – ώρα :09.00
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών 0 – 3 α/α
Μαραθώνας – Μπέμπηδες 2000 – ώρα :12.45
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ώρα :09.00
ΠΑΟΚ 2006 – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :10.15
Κανονιέρηδες – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα :12.45
Ακρίτες Συκεών – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ώρα :11.30
Παύλος Μελάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα :14.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα :11.30
ΒΑΟ – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα :10.15
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα :12.45
Ελπίδες Ηλιούπολης – Αίας Ευόσμου – ώρα :09.00
Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 α/α.
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΩΝ ΙΩΝΙΑΣ

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα :10.15
Μακεδονικός Γέφυρας – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα :12.45
Ιωνικός – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ώρα :11.30
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1) 0 – 3 α/α
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)

Αξιός Ανατολικού – Δόξα Αδένδρου – ώρα :12.45
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :11.30
Ελπίδες Χαλάστρας – Αναγέννηση Προχώματος – ώρα :10.15
Καμπανιακός – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Κεραυνός Κολχικού – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα :09.00
Νικόπολη ΑΜΣ – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα :10.15
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ώρα :09.00
Μακεδονικός Λητής – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ώρα :10.15
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΦΑΝΗ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – Ακρίτες Συκεών – ώρα :12.00
ΑΕ Ρετζικίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ- ώρα :12.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ – ώρα :11.00
Α’ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΝΑΒΟΛΗ
Ντίνος Κούης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα :13.00
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα :12.00
Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΤΕΡΜΩΝ – Μακεδών Ευόσμου – ώρα :14.00

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
(Η 4η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα :12.00
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ώρα :12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Δόξα Αδένδρου – ώρα :11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
( 4η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ)

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – Ομόνοια Σίνδου – ώρα :11.00
Ιωνικός – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα :11.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ώρα :12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – Μπέμπηδες Ιωνίας – ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2)
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα :13.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα :12.00
ΑΕ Πυλαίας – Αχιλλέας Περαίας – ΑΝΑΒΟΛΗ
Μπέμπηδες 2000 – Διόνυσος Μαλακοπής – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ακρίτες Συκεών – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΤΕΡΜΩΝ – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα :13.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα : 12.00
Εθνικός Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 14.00
ΡΕΠΟ: Ντίνος Κούης
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ
( 16η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα :13.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα :11.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα :12.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα :12.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ