ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (4/3)

129

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (4/3) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΣΑΝΤΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 4 – 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ (2) : 1 – 0

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΤΟΡ-ΤΡΕ-ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 1 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 6 – 1

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 3 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 6 – 0

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 3

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 4 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 6 – 0

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 6 – 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 1 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 2 – 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 6

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 : 4 – 1

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 0

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 : 0 – 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΣΑΝΤΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 7

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 0 – 4

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 : 0 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 4 – 4

ΠΑΟΝΕ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 3 – 0

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 1

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 1 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 3

BARCELONICA – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 6 – 1

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 1 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 3 – 1

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 6 – 2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 5

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 8 – 3

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 1

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 0 – 6

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 2 – 3

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 0 – 5

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 5

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 5 – 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 9 – 1

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 3

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 5

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) : 6 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 3 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 6 – 3

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 : 1 – 5

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 7 – 3

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 11

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 : 4 – 0

ΠΑΟΚ 2006 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 6 – 0

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 3

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA : 2 – 4

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 1 – 6

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 2 – 2

ΒΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 2

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 3 – 2

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 – 1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 0 – 6

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) : 0 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 4 – 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 2 – 0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 1 – 0

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9x9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 11 – 0

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 5

ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 2 – 4

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) : 1 – 3