ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (11 & 12/3)

121

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 11-12 Μαρτίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (17η αγωνιστική)

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΚ 3 – 0 A.A
Αχιλλέας Περαίας – Σάντος
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

 

Μπέμπηδες 2000 – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Αετός Βασιλικών – Σάντος (2)
Γήπεδο ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (Ιταλική Ακαδημία) – Ακαδημία Μίκρας
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Αινείας Ακαδημία ποδ/ρου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α. 

Αστέρας Ραιδεστού – Μπέμπηδες 2000 (2)
Γήπεδο ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Σάντος (3) – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ Α.

 

Μακεδονικός Λητής – Άρης Θεσσσαλονίκης (2)
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 4ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Παύλος Μελάς – Μαντουλίδης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστ) ώρα :09.00

 

Εθνικός Πυλαίας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ——————— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 15-3-2017
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :17.30

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

ΑΕ Φιλύρου – Ντίνος Κούης 2001
Γήπεδο ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

 

Κανονιέρηδες – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 6ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Εθνικός Κεραμιδίου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα : 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 7ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Ακαδημία Ποδ/ρου Νεάπολης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ Ν,

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 8ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

 

Κεραυνός Κολχικού – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

Αίας Ευόσμου – OLYMPIAN Κατερίνης
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Πανόραμα
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

ΑΣ Νεάπολης ANDRE VIEIRINHA – Ακαδημία Ποδ/ρου Γ.κούδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄
Βοήθειες : TAILLU AFRICANUS 

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ.:

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Ήφαιστος Θέρμης – Μπέμπηδες 2000 (3)
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

 

Αριστοτέλης – Μακεδονικός (1)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Εθνικός Μετεώρων – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

 

Αγροτικός Αστέρας Υποδομή (2) – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Απόλλων Καλαμαριάς (2) – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

Μαραθώνας – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Ακαδημία Ποδ/ρου Νεάπολης (2)/ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ Ν,

 

Ιωνικός – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Θερμαικός Θέρμης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

ΡΕΠΟ : ΠΟ ΜΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

Νίκη Ευκαρπίας – Ολυμπιακός Θες/νίκης (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ.

 

Εθνικός Αστέρας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : TAILLUS AFRICANUS

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΕ. Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες :EL AMIN Z.

 

ΡΕΠΟ : ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)
 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – FC Τούμπας
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (16η αγωνιστική)

 

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ.

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ.

 

Μπέμπηδες 2000 – Σάντος
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ Σ.

 

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Αστέρας Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (17η αγωνιστική)

 

Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Σάντος ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Αρης Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

 

ΡΕΠΟ : ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (Ιταλική Ακαδημία) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ.) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – BARCELONICA
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ Σ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΠΑΟΚ Θες/νίκης 2004 – ΠΑΟ Ν. Επιβατών
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μακεδονικός
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

Μπέμπηδες 2000 (3) – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αινείας Ακαδημία Ποδ/ρου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

 

ΒΑΟ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΣΙΔΟΥ Μ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών (1) – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

 

Παύλος Μελάς – Έσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ.) ώρα :13.30

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού (3) – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΧΟΡΤΟ.) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥΦ.

 

Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΜΠΣ Διάπλαση
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

 

ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΧΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

ΑΕ Ρετζικίου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄
Βοήθειες : TAILLU AFRICANUS

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΤΙΑΚΗ Φ.

 

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες: ΚΑΡΥΔΑ Σ.

 

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 9-3-2017
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ Α.

 

Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α.

 

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο PLANET ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

 

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

 

Αστέρια – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)

 

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :12.00

 

Μακεδών Ευόσμου – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

 

ΑΤΕΡΜΩΝ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΑΤΕΡΜΩΝ) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

Πρωτέας Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ. 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική )

 

Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΟΥΡΗΣ Ν.

 

Ντίνος Κούης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

 

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :15.00

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

 

Σάντος – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ώρα :11.30
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ώρα :10.15
Μαραθώνας – Αναγέννηση Επανομής 3 – 0 α/α
Μπέμπηδες 2000 – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα :09.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Φαλήρου – ώρα :12.45
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ Ρ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

 

ΑΕ Ρετζικίου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ώρα :11.30
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – Εθνικός Μετεώρων – ώρα :09.00
Παύλος Μελάς – Ακρίτες Συκεών – ώρα :10.15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Κανονιέρηδες – ώρα :14.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα :12.45
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

 

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ώρα :11.30
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα :09.00
Ντίνος Κούης – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα :10.15
Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας 0 – 3 α/α
Αίας Ευόσμου – ΒΑΟ – ώρα :12.45
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού – ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική )

 

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ.) ώρα :10.00
Α΄
Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

 

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα : 12.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 10.00
Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Ευόσμου – ώρα : 09.00
Ντίνος Κούης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ώρα :11.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – Μακεδών Ευόσμου – ώρα : 13.00
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
(Η 5η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ)

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 12.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :11.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :12.00
Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
( 5η ΑΓΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ)

 

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :13.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα :13.00
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :12.00
Ιωνικός – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα :12.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – Αναγέννηση Επανομής – ώρα :13.00
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕ Πυλαίας – ώρα :13.00
Διόνυσος Μαλακοπής – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ Α

 

ΡΕΠΟ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

 

Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΝΑΒΟΛΗ
Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου – ώρα :14.00
Πρωτέας Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα :13.00
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Παύλος Μελάς – ώρα :12.00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ
( 17η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ)

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :11.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα :13.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :13.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ Χ.