ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (11/3)

116

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (11/3) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 2

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 4

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΣΑΝΤΟΣ (2) : 1 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 3

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 – 2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 3 – 3

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ : 3 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 2 – 1

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 4 – 4

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) : 0 – 6

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 5 – 1

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 1 – 4

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) : 1 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 4 – 0

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 0 – 1

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 : 2 – 4

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 4 – 0

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 5 – 1

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 – 6

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 10 – 4

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 0 – 6

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 5 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 1

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 : 6 – 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 1

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 2 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΕΤ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ (3) : 2 – 3

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΑΣ (2) – BARCELONICA : 2 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 4 – 0

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟΝΕ : 1 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΔ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 4 – 3

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΒΑΟ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 4 – 0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 11 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ (2) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 5 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 5

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 0 – 7

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 0

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 2

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 8

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 0 – 10

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 6 – 2

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 0 – 4

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 4

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 2 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 3 – 0

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 1 – 4

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 5 – 0

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΣΑΝΤΟΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 14 – 3

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 : 0 – 5

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 8 – 0

ΠΑΟΝΕ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 0 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 0 – 1

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 10

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 5 – 3

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΠΑΟΚ 2006 : 3 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 1 – 2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 9 – 0

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΒΑΟ : 8 – 1