ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (18 & 19/3)

84

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 18-19 Μαρτίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (16η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (16η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αχιλλέας Περαίας – Σάντος
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (χόρτο) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ Ν.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστικό) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

ΣΑΝΤΟΣ (2) – ΤΟΡ-ΤΡΕ-ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αστέρας Ραιδεστού 3 – 0 Α.Α.
 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 3ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 4ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Ντίνος Κούης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 6ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΕ Ρετζικίου – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 7ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 8ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 12.00

Δόξα Ελπίδας – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (παλιό) ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας:
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ Ε.

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Αριστοτέλης – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Ηφαιστος
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ Κ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΠΑΟΚ Σταυρού – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΣΤΑΥΡΟΥ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Μαραθώνας – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Νικόπολη ΑΜΣ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Ιωνικός – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ (ΔΙΑΒΑΤΩΝ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Μακεδόνες Γέφυρας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Εθνικός Αστέρας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

ΡΕΠΟ : ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (17η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Σάντος – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 10.30
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ Σ.

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (18η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ Σ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Σάντος – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 13.30
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Ντίνος Κούης – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ (2002 – 2003) ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/2017
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (πλαστικό) ώρα : 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

BARCELONICA – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (παραλία) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟΔ
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (παλιό) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΒΑΟ – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 10.30

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1)
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Χ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (3)
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (παλιό) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 15.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ (2) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ.

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΠΟΛΙΧΝΗΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ Θ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΔΗΜ.ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΗΚΑΣ Ε.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Μαραθώνας
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Καμπανιακός
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

Δόξα Ελπίδας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (παραλία) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Πανόραμα
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 12.00
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (νέο) ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ : ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Νικόπολη ΑΜΣ – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

ΡΕΠΟ : ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – Αγροτικός Αστέρας Υποδομή (2004)
Γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (πλαστικό) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Αστέρια – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ Σ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ Ε.

Νικόπολη ΑΜΣ – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ Σ.

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (πλαστικό) ώρα : 13.30

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Η.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Ερμής Καλαμαριάς – Μαραθώνας – ώρα: 12.45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Σάντος – ώρα : 9.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα : 10.30
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Μπέμπηδες 2000 – ώρα : 11.30
Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Φαλήρου 0 – 3 Α.Α.
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ Ρ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

Κανονιέρηδες – Παύλος Μελάς – ώρα : 12.45
Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 10.15
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ώρα : 14.00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα : 11.30
Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα : 9.00
 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Δόξα Ελπίδας – Ντίνος Κούης – ώρα : 11.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ώρα : 9.00
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – Αίας Ευόσμου – ώρα : 12.45
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 Α.Α.
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΒΑΟ – ώρα : 10.15
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΟΣ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ

Μπέμπηδες Ιωνίας – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 9.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ιωνικός – ώρα : 10.15
ΜΑΣ Αγχιάλου – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου 3 – 0 Α.Α.
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (1)- ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού – ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Δόξα Αδένδρου – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα : 10.15
Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός – ώρα : 11.30
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα : 12.45
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΛΗΤΗΣ

Κεραυνός Κολχικού – Νικόπολη ΑΜΣ – ώρα : 10.15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ώρα : 10.15
Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) – ώρα : 9.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ν.

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πανόραμα
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν..

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Πάοκ 2006 ώρα: 12.30
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελευθεριακός 2005 – ΑΕ Ρετζικίου ώρα: 13.30
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – Νικόπολη – ώρα : 12.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα :11.00
ΑΣ ΑΡΗΣ – Ακρίτες Συκεών – ώρα : 11.00
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ Κ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΕ Ευόσμου – ώρα :13.30
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ώρα : 12.30
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης – ώρα :11.30
ΑΤΕΡΜΩΝ – Μακεδονικός Λητής – ώρα : 9.30
Μακεδών Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα :10.30
 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ
(Η 6η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα :11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Μακεδονικός Γέφυρας – ώρα : 12.00
Αο Μεσήμβριας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.00
Δόξα Αδένδρου – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ Σ.

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ
(Η 6η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ)

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα : 13.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – Ιωνικός – ώρα : 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – Ομόνοια Σίνδου 3 – ώρα :13.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – Ολυμπιακός Κυμίνων – ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΑΣ Χ.

ΡΕΠΟ : ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000 – ώρα :12.00
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών- ώρα : 13.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – Αχιλλέας Περαίας – ώρα :12.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – Διόνυσος Μαλακοπής – ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ Ρ.

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα : 11.30
Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου – ώρα : 10.30
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ντίνος Κούης – ώρα :12.30
Εθνικός Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα :13.30
 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (18η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα : 11.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα : 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα :13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα : 12.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ώρα : 11.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ Γ.