ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (18/3)

97

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (18/3) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ  

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 2

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : 2 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 2 – 1

ΣΑΝΤΟΣ (2) – ΤΟΡ-ΤΡΕ-ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 2 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΣΑΝΤΟΣ (3) : 6 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 – 1

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 4

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ : 3 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 0

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 2 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 1

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 6 – 0

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 6 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 1 – 0

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) : 2 – 6

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 1

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 0 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 5

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 5 – 0

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) : 4 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 1

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 4

ΣΑΝΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 : 1 – 2

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 8

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 : 1 – 5

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 0

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 1

ΣΑΝΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 4 – 4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 2 – 9

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 : 5 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

BARCELONICA – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΕΤ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) (1) : 1 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 4 – 0

ΠΑΟΝΕ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 2

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟΔ : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΒΑΟ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 1 – 0

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 1 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 3

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 1 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 1 – 0

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (3) : 0 – 7

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 4 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 2 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 2

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 1 – 3

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 1 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 1

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1 – 3

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 4 – 1

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 2 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 1

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 3 – 0

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ : 10 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 1 – 4

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 1 – 5

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 2 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 : 6 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 0

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 7 – 0

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 2 – 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 6

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 0 – 1

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 4 – 0

ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 – 2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 9 – 0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) : 0 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 6 – 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – ΣΑΝΤΟΣ : 4 – 2

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΟΝΕ : 6 – 1

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΠΑΟΚ 2006 : 2 – 2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 1

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 8 – 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 – 4

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA : 0 – 5

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 4 – 0

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟΚ 2006 : 6 – 4

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 1 – 2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 3

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΑΟ : 7 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 10 – 1

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 6 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 7 – 1

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 1 – 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 0 – 1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 7

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 0

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ : 3 – 5

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 6 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (1) : 0 – 2