ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Παιδικών (26/3)

63

Η ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Υποδομής για την Κυριακή 26/3.
Αναλυτικά δείτε πρόγραμμα, τα γήπεδα και τις ώρες των αναμετρήσεων

*Σημειώνεται ότι δεν θα υπάρξει αγωνιστική δράση το Σάββατο 25 Μαρτίου λόγω εθνικής εορτής.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) 4ος ΟΜΙΛΟΣ ( 3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ . ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – BARCELONIKA
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ΠΑΟΝΕ
Γήπεδο: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ (χόρτο) ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ε.

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 16.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΒΟΗΘ.) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ ΖΟΥΧΙΡ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΒΑΟ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ Ρ.
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛΑΣΤ.) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ Ν.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Γήπεδο: ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 14.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Α.

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα : 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ (ΕΝΑΝΤΙ ΤΕΙ) ώρα : 13.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΒΟΗΘ.) ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ ΖΟΥΧΙΡ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (32 ομάδων) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ