ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (1 & 2/4)

128

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 1-2 Απριλίου. Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (16 ομάδων) ( 1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Άρης Θεσσαλονίκης – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (Ιταλική Ακαδημία )
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδημία ποδ/ρου Νεάπολης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΕ Φιλύρου – Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας ————— ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Γήπεδο Φιλύρου ώρα : 17.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ

Κεραυνός Κολχικού – Αινείας Ακαδημία Ποδ/ρου
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΑΕ Ρετζικίου – Μακεδονικός Λητής ——————– ΠΕΜΠΤΗ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα : 16.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΥΛΙΔΟΥ

Αθλητική Ακαδ. Γιαννιτσών – Olympian Κατερίνης ————— ΤΕΤΑΡΤΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :16.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΣΑΝΤΟΣ (2) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Δόξα Ελπίδας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών – ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Γήπεδο ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ : ΣΑΝΤΟΣ (3)
ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – Αίας Ευόσμου ΑΝΑΒΟΛΗ

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Πανόραμα – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ Σ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα : 09.00
Α΄
Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα : 12.00
Α΄
Βοήθειες :ΤΖΗΚΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ηφαιστος – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΙΟΛΑ Τ.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού ΑΝΑΒΟΛΗ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μαραθώνας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Πυλαίας – Νικόπολη ΑΜΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Ιωνικός 0 – 3 Α.Α.

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Μακεδόνες Γέφυρας
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θερμαϊκός Θέρμης ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ : ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ Α.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΡΕΠΟ : ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ : FC ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (18η αγωνιστική)

Σάντος – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

Αρης Θεσσαλονίκης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Απόλλων Καλαμαριάς ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ 2003 (19η αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :18.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003 – Αστέρας Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ

Ντίνος Κούης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΑΣ

ΡΕΠΟ : ΣΑΝΤΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (16 ομάδων) – (1η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας —————- ΚΥΡΙΑΚΗ 02-04-2017
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ

ΠΑΟΚ 2004 – Μακεδονικός
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Κεραυνός Κολχικού ———————— ΚΥΡΙΑΚΗ 02-04-2017
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ

ΑΕ Ρετζικίου – ΠΑΟΝΕ ———————- ΤΕΤΑΡΤΗ 05-04-2017
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Κανονιέρηδες – Αθλητική Ακαδ. Γιαννιτσών ———————- ΤΡΙΤΗ 04-04-2017
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα :17.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΒΑΟ ———————- ΤΕΤΑΡΤΗ 05-04-2017
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :17.00

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄
Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ
Γήπεδο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

Εθνικός Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

BARCELONICA – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική)

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

Εσπερος Τερψιθέας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΗΚΑΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Καμπανιακός
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Κισσός Χορτιάτη – Νίκη Ευκαρπίας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

Πανόραμα – Αχιλλέας Περαίας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Ιωνικός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 3 – 0 Α.Α.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΥΔΑ

ΡΕΠΟ : Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΕΟ) ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΜΑΔΥΤΟΥ ώρα :14.30

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΕΠΟ : ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ : ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :09.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ.) ώρα :13.30

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 1 —————- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31-03-2017
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΞΥΛΑΣ

Αστέρια – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2)
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :12.00

Εθνικός Πυλαίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο PLANET ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ Φαλήρου – Μαραθώνας – ώρα :09.00
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0 – 3 Α.Α.
Μπέμπηδες 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006- ώρα :11.30
Σάντος – ΠΑΟΝ Επιβατών – ώρα :10.15
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Ερμής Καλαμαριάς – ώρα :12.45
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

ΠΑΟΚ 2006 – Παύλος Μελάς- ώρα :09.00
Ακρίτες Συκεών – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005- ώρα :11.30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Εθνικός Μετεώρων- ώρα : 12.45
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA ————— ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31-03-2017 – ώρα :18.30
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – Κανονιέρηδες- ώρα :10.15
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

ΒΑΟ – Ντίνος Κούης- ώρα :11.30
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004- ώρα :12.45
Εθνικός Ευόσμου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 0- 3 Α.Α.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Αίας Ευόσμου- ώρα :10.15
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Δόξα Ελπίδας- ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ώρα : 11.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 12.00
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ ΑΡΗΣ – ώρα : 12.00
ΑΕ Ρετζικίου – Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακρίτες Συκεών – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ Π.

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα : 12.00
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ώρα : 10.00
Ντίνος Κούης – Μακεδών Ευόσμου- ώρα : 13.00
ΑΕ Ευόσμου – ΑΤΕΡΜΩΝ- ώρα : 11.00
Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

(Η 7η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007- ώρα : 13.00
Ιωνικός – Μπέμπηδες Ιωνίας- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :13.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ Α.

ΡΕΠΟ : ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
– 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΑΕ Πυλαίας – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα : 13.00
Διόνυσος Μαλακοπής – Αναγέννηση Επανομής – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Περαίας – ώρα :12.00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΑΤΕΡΜΩΝ – Παύλος Μελάς- ώρα : 13.00
Εθνικός Ευόσμου – Ακρίτες Συκεών- ώρα : 10.00
Ντίνος Κούης – Ελπίδες Ηλιούπολης- ώρα : 12.00
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Πρωτέας Ευόσμου- ώρα : 11.00
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ
(19η ΑΓΩΝ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ )

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – Ολυμπιακός Κυμίνων- ώρα :11.00
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :12.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :11.00
ΑΟ Μεσήμβριας – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων- ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Α.