ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Υποδομής (1/4)

81

Ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (1/4) οι αναμετρήσεις στις κατηγορίες Νέων, Παίδων και Προπαίδων, για τα Πρωταθλήματα Υποδομής της ΕΠΣ Μακεδονίας.

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 2

ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) : 0 – 5

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 2 – 1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 3 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ (16 ΟΜΑΔΩΝ)   ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 1

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 2 – 1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) : 1 – 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ/ΡΟΥ : 2 – 2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΣΑΝΤΟΣ (2) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 3 – 2

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 0 – 4

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ : 0 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 3 – 0

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ (16 ΟΜΑΔΩΝ)  

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 5

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 2 – 1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 2 – 1

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (3) : 1 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΙΝΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 4 – 2

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 3 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-24)  

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 0 – 6

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 3 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 3 – 2

BARCELONICA – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-32)  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 1

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 : 1 – 3

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΙΩΝΙΚΟΣ : 0 – 3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 2 – 5

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 7 – 0

 

 

ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 0 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2002  

ΣΑΝΤΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 1 – 2

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 : 4 – 1

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 : 3 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003  

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 7 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) : 0 – 10

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 2

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ : 2 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 3 – 4

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 3 – 4

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 7 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 3

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (48-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 3 – 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 1

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 0 – 8

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) : 3 – 0

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 3 – 2

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 2 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 1 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΑΝΤΟΣ 2004 : 3 – 2

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 5 – 0

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 2 – 5

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 17-20)  

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 3

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) : 6 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 21-24)  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 5 – 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 3 – 0

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-28)  

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 4

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 1 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 29-32)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 0 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΘΕΣΕΙΣ 33-36) 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 3 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 10 – 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 3

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 : 2 – 5

ΣΑΝΤΟΣ – ΠΑΟΝΕ : 1 – 2

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 3

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΠΑΟΚ 2006 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 7 – 0

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 : 7 – 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 5 – 2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΒΑΟ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 11

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 : 1 – 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 3

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 1

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ  

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 2 – 4