ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα Πρωταθλημάτων Υποδομής (8 & 9/4)

94

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των Πρωταθλημάτων Υποδομής, σε όλες τις κατηγορίες, για το Σαββατοκύριακο 8-9 Απριλίου.
Δείτε αναλυτικά τα γήπεδα και τις ώρες έναρξης των αναμετρήσεων.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (17η αγωνιστική) – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (16 ομάδων) ( Επαναληπτικοί)

Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΑΒΑ Χ.

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (Ιταλική Ακαδημία ) – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ)      ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας       – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)        ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Αινείας Ακαδημία Ποδ/ρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΕ Ρετζικίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

Olympian Κατερίνης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ

Φοίνικας Πολίχνης – ΣΑΝΤΟΣ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα : 09.00

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΓ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

Κανονιέρηδες – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

 

 

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ντίνος Κούης            0 – 3 Α.Α.

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Πανόραμα – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ)          ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΙΟΛΑ Τ.

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα : 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

Ελπίδες Χαλάστρας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Ηφαιστος
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΣΤΑΥΡΟΥ       ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΝΑΒΟΛΗ

Νικόπολη ΑΜΣ – Μαραθώνας
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΗΛΙΑΔΟΥ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2)      3 – 0 α/α

Μακεδόνες Γέφυρας – Ιωνικός
Γήπεδο ΓΕΦΥΡΑΣ       ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΟΥΡΣΩΦ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ           ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.)  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

 

 

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ 2002 (19η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Σάντος
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (20η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.)  ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ)  ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ ΙΣΑΜ

Σάντος – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ Χ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ

 

ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (16 ομάδων) – (Επαναληπτικοί)

Εθνικός Πυλαίας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ

Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ)        ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ 2004
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ)         ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΠΑΟ Διοικητηρίου ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Γήπεδο ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ     ώρα : 9.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

ΠΑΟ Ν. Επιβατών – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ)   ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΛΙΟΣ

Αθλητική Ακαδ. Γιαννιτσών – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ.) ώρα : 12.00

ΒΑΟ – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ            ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Εθνικός Ευόσμου      ΑΝΑΒΟΛΗ

Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ)            ώρα :10.30

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – BARCELONICA
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ)      ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ)           ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ Χ.

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική)

ΑΕ Νέων Σίνδου – Έσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΣΤΑΔΙΟ ΣΙΝΔΟΥ        ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΓΚΟΓΚΟΣ

Φοίνικας Πολίχνης – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ)            ώρα :16.30

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ          ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ      ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας           ΑΝΑΒΟΛΗ

Μαραθώνας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ    ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

Καμπανιακός – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ)  ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΛΙΟΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – Πανόραμα
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)   ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιωνικός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0 – 3 α/α

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

 

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ     ώρα :13.30

Αξιός Ανατολικού – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ            ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

 

 

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΗΛΙΑΔΟΥ

 

ΡΕΠΟ : ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ          ώρα :12.00

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004
Γήπεδο ΑΙΝΕΙΑ           ώρα :15.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ  ώρα :10.30

ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005          ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ  ώρα :12.00

Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ         ώρα :12.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 1
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ)       ώρα :10.30

Πρωτέας Ευόσμου – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ Πλ)   ώρα :13.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αστέρια – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ         ώρα :10.30

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 9ΠΛ)            ώρα :15.00

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ      ώρα :10.30

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ)            ώρα :13.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ         ώρα :10.30

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΑΤΕΡΜΩΝ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ        ώρα :15.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 3 – 0 α/α

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Εθνικός Ευόσμου 3 – 0 α/α

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :12.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 Β ΦΑΣΗ (32 ΟΜΑΔΩΝ)

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Ολυμπιακός Θες/νίκης 2006 – Αξιός Ανατολικού- ώρα :10.00

Πρωτέας Ευόσμου (2) – Δόξα Ελπίδας- ώρα :08.55

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΣ Νεάπολης ANDRE VIEIRINHA – Σάντος- ώρα :13.00

ΑΟ Μεσήμβριας (1) – Ελευθεριακός 2004- ώρα :15.20

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Ντίνος Κούης – Μπέμπηδες Ιωνίας- ώρα :11.30

Μπέμπηδες 2000 – TOR TRE TESTE (Ιταλική Ακαδημία) – ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελευθεριακός 2005- ώρα :16.30

Αίας Ευόσμου – ΠΑΟ Διοικητηρίου- ώρα :14.10

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελπίδες Ηλιούπολης- ώρα :11.05

Εθνικός Λαγυνών – ΑΕ Ευόσμου (1) – ώρα :11.05

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Κεραυνός Κολχικού – Μύγδωνας Λητής- ώρα :12.10

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου- ώρα :08.55

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ Φαλήρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου- ώρα :12.45

ΠΑΟΚ 2006 – Ολυμπιακός Θες/νίκης 2005- ώρα :10.15
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

 

 

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Ολυμπιακός Θες/νίκης 2004 – Δόξα Αδένδρου  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΑΟ Μεσήμβριας (2) – ώρα :10.00

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ώρα : 13.00

ΑΣ ΑΡΗΣ – Εθνικός Μετεώρων – ώρα : 13.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΜΣ Νικόπολη – – ώρα : 14.00

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα : 14.00
Α΄ Βοήθειες ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ώρα : 10.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΕ Ευόσμου – ώρα : 13.00

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ώρα : 12.00

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – – ώρα : 11.00

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ντίνος Κούης – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ώρα : 12.00

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ώρα : 11.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ώρα : 11.00

ΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες: ΧΑΣΑΠΗΣ

 

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007 – ΙΩΝΙΚΟΣ – ώρα : 13.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ- ώρα :13.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006 – ώρα : 12.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

 

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ 1

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα : 13.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα :13.00

ΠΑΟΝΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ώρα : 12.00

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ – ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΖΙΟΛΑ Τ.

 

ΡΕΠΟ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2)

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

Πρωτέας Ευόσμου – Παύλος Μελάς- ώρα : 11.00

ΑΤΕΡΜΩΝ – Ακρίτες Συκεών- ώρα : 10.00

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 12.00

ΡΕΠΟ : ΕΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :11.00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα :13.00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ώρα :12.00

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα : 13.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου – ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ